Skocz do zawartości

Mv Agusta brutale 800 - niech każdy się wypowie, proszę


Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie witam kolegów.

A teraz mam do was pytanie. A wiec chcę kupić brutalke 800 na pierwsze (albo nie pierwsze?) moto i proszę was o wyrażenie opini na ten temat. A teraz coś o mnie żeby łatwiej wam było mi doradzić. No to tak, moje doświadczenie ogranicza sie do jazdy na motocyklach kolegow np fz8, z750, duke690, fz6, cbr500 i kilku innych. Jeździłem tez za malolata na legendarnej Wsk125 oraz przez 2-3 miesiace swoim duke125 ale go sprzedałem bo to moto nie dla mnie, nadawal sie chyba jedynie do jazdy po bułki do sklepu :P. Co do grabarytow to mam 182cm wzrostu i 95kg wagi ale wzrośnie ona do 100-105kg za pare miesięcy, silny tez jestem :). Dodam jeszcze ze trzeźwo myślę i jestem spokojnym czlowiekiem. Wedlug mnie dam rady okiełznać ten motocykl ale chcialbym poznac wasze zdanie i na pewno bedzie ono dla mnie pewnego rodzaju wyznacznikiem co do wyboru motocykla. Pozdrawiam serdecznie i proszę o radę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedostatnim czasopismie Motorrad byl dlugodystansowy test MV 675 w wersji Reise enduro

 

Na cos pod 35 mie´jsc jakie sa uklasyfikowala sie chyba na 32 pozycji wiec niestety doopy to nie urywa.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zawsze można skorzystać z trybów jazdy jak się okaże za mocna :D

 

Tyle, ze tryb jazdy niema nic wspolnego z jakoscia materialow i technologia zaprojektowania aby sprzet jezdzil a nie sie psil. Yamaha jakos potrafi zrobic silnik, i niegra roli, czy jest single, 2, 3 czy 4 cylindrowy. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...