Skocz do zawartości

Mv Agusta brutale 800 - niech każdy się wypowie, proszę


Rekomendowane odpowiedzi

Ale Ty jest jesteś niemcem i jeździsz na wunderwaffe bemewe, a dla niektórych ważniejsze jest, żeby motocykl był ładny i żeby była radość z jego prowadzenia i oglądania...

 

Ty za to jestes polakiem i niemasz specjalnie pojecia o czym sie wypowiadasz.

 

Ale jaka może być radość z prowadzenia motocykla, który nie działa ? :D

 

 

Wyobraz sobie, ze znam goscia ktory wrtawil sobie do swojej szkoly F4 1000 ( moze 500 m nim rocznie robi ) a do drugiej szkoly Brutale.

 

A wszystko to aby oko cieszyc !

 

:crossy:

 

 

Nie jajcuję. Tak jak Tommo napisał, długo czeka sie na części, te elektroniczne też.

 

Na te elektroniczne czeka sie znacznie dluzej niz na inne :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MV jeden z najbardziej dokładnie zrobionych motocykli , perfekcyjnie wykonane detale ,super jakość , niestety jest bardzo mały ( rozstaw osi ) będziesz siedział jak na motorowerze przy 182 cm i 100 kg , przymierzałem się bo mam podobne wymiary i tylko dlatego odpadła z zakupu , gdyż żle się czułem , ciężko mi było się wpasować . serwisowanie jak ka\dego Włocha , musisz mieć dobrego .serwisanta , j ak mieszkasz na wsi nie będziesz z byle czym leciał do Krakowa , zresztą mogą przyjechać po moto do serwisu dzisiaj , o psuciu się czy usterkach , to pier.dolenie tak samo mówią o ducati

Edytowane przez słoma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MV jeden z najbardziej dokładnie zrobionych motocykli , perfekcyjnie wykonane detale ,super jakość , niestety jest bardzo mały ( rozstaw osi ) będziesz siedział jak na motorowerze przy 182 cm i 100 kg , przymierzałem się bo mam podobne wymiary i tylko dlatego odpadła z zakupu , gdyż żle się czułem , ciężko mi było się wpasować . serwisowanie jak ka\dego Włocha , musisz mieć dobrego .serwisanta , j ak mieszkasz na wsi nie będziesz z byle czym leciał do Krakowa , zresztą mogą przyjechać po moto do serwisu dzisiaj , o psuciu się czy usterkach , to pier.dolenie tak samo mówią o ducati

 

Właśnie też słyszałem że mv bardzo dokladnie sklada swoje motocykle i tak sie zastanawiam o co chodzi kolegom z tymi awariami. Co prawada z tą elektroniką owszem cos tam moze czasem rypnac ale chyba nie tak czesto jak koledzy z góry pisza :).

Kurde serio mówisz z tą motorynką? :D A co myślisz o mocy, dam se rady?

Edytowane przez Slavian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też słyszałem że mv bardzo dokladnie sklada swoje motocykle i tak sie zastanawiam o co chodzi kolegom z tymi awariami.

Podejrzewam że to takie "urban legends" wynikające z niezbyt wysokiej jakości niektórych produktów z Włoch. Ekstrapolowanie tego na wszystko prowadzi do takich absurdów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też słyszałem że mv bardzo dokladnie sklada swoje motocykle i tak sie zastanawiam o co chodzi kolegom z tymi awariami. Co prawada z tą elektroniką owszem cos tam moze czasem rypnac ale chyba nie tak czesto jak koledzy z góry pisza :).

Kurde serio mówisz z tą motorynką? :D A co myślisz o mocy, dam se rady?

uszczelki do lag,czy wymianę oleju lub napędu zrobi \Ci każdy :) nie wiem który rok chcesz kupić? ale co jakiś czas trzeba podłączyć kompa , by zresetować "przegląd \' czy jakieś pierdoły , i tu zadaj sobie pytanie kto ma oprogramowanie by sprawdzić moto ? to jest moim zdaniem jedyna blokada przed zakupem no i cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem na tej Aguście ale to motocykl dość nietypowy i wg mnie dość duży plus dla kogoś, kto wie czego chce. Na pewno będziesz się wyróżniał z tłumu pospolitych Hond, Yamah czy Kawasów :) Oczywiście musisz być świadomy tego, że serwis będzie trochę droższy - ale coś za coś. To ma przede wszystkim podobać się Tobie i sprawiać frajdę. Ja również na wiosnę idę w kierunku włoszczyzny, przed którą sporo osób mnie przestrzega - ale też chcę nietypowy motocykl, którego nie spotkam za dużo na naszych drogach, ja akurat postawiłem na Moto Guzzi Breva 1100 :) Doskonale sobie zdaję sprawę ile gotówki w razie czego zostawię w serwisie. No ale to jest motocykl, to zabawka, droga zabawka dla dużych chłopców i trzeba być tego świadomym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź tylko czy nie jesteś za dużym chłopcem na brevę. Ja ciągle "ostukiwałem" kolana o cylindry.

 

Zgadza się, to jest wada tego sprzętu, robiłem już przymiarkę. Przy moich 180 cm zdarzyło mi się "stuknąć" w cylindry. Nie jest to taki komfortowy tron jak mój GS ale od dawna chorowałem na sprzęt z takim "V". Fajnej CX 500 długo nie udało mi się znaleźć więc postawiłem na sprzęt z obecnej epoki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie jak masz szmal i chcesz mieć ten motocykl, to się nie zastanawiaj tylko kupuj. Co se nie poradzisz jak se poradzisz :)

Ostatecznie włączysz elektronikę i ta ci pomoże. Kupuj, życie za szybko biegnie...

 

Dokładnie, jak nie kupi to się nie przekona :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stwierdzenia, że japońskie sprzęty mają wszystko gorsze niż europejskie, to też się nie zgodzę. Jeśli chodzi o hamulce, to akurat z mojego doświadczenia najgorsze miał Triumph Sprint ST 1050. Za to R6 ma żylety okrutne (zawiechę również) w serii i nawet Daytonie ciężko z tym konkurować. Nie ma reguły - każdy producent ma mniej lub bardziej udane modele/ podzespoły.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To porównaj Multistradę do GSX-S, MT-09, MT10....abstrakcja.

 

Za Multi trzeba min. 20 tyś dołożyć. Bez sensu porównanie.

 

Co do stwierdzenia, że japońskie sprzęty mają wszystko gorsze niż europejskie, to też się nie zgodzę. Jeśli chodzi o hamulce, to akurat z mojego doświadczenia najgorsze miał Triumph Sprint ST 1050. Za to R6 ma żylety okrutne (zawiechę również) w serii i nawet Daytonie ciężko z tym konkurować. Nie ma reguły - każdy producent ma mniej lub bardziej udane modele/ podzespoły.

 

Pozdr.

F.

 

Japończykom jeszcze do niedawna brakowało dobrej elektroniki. Ale to się już diametralnie zmieniło.

GSX-R1000R- kto mi znajdzie konkurencję europejką w tej samej cenie i wyposażeniu? Życzę powodzenia.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...