Skocz do zawartości

nastepny motocykl:)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupuje motocykle stare, bo to moje hobby ale ich rodzaj zalezy glownie od miejsca w ktorym mieszkam i rodzaju jazdy ktora uprawiam.

Jako ze mieszkam w wielkim miescie z b.sprawna policja to motocykl szybki i o duzej pojemnosci przyprawial by mnie tylko o frustracje, jako ze wykorzystywal bym jakas 1/4 jego mozliwosci. Na ale do dlugich tras oczywiscie wolal bym motocykl wiekszy i silniejszy. W efekcie rowniez wybralem 3 cylindrowego Tridenta, tyle ze z 73r :).

Wracajac do problemu wyboru motocykla przez autora watku - spokojnie mozesz poczekac na sporta jeszcze jeden sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o zakup nastepnego motocykla... przelatalem sezon na kawie er6n

 

Hedow

 

Zapytam inaczej

 

ile w tem sezonie nakerciles kilometrow ? ? ?

 

Ja w roku robie srednio 3000 km czasami dochos´dze do 5 000 km a czasami nakrecam 6250 w 9 olo ldni.

 

Endurakiem przez 15 lat nakrecilem az 3000 km wiec stwierdzenie, przejezdzilem sezon mozesz sobie w buty wlozyc.

 

Posluchaj Kiler'a bo dobrze Ci radzi.

 

Pojezdzij ta RE6 jeszcze ze trzy sezony a do nich sam zobaczysz roznice. lody jestes, i zycie i inne motury jeszcze przed toba !

 

tu masz filmik mojej mlodej, jej pierwszy sezon po zrobieniu PJ Yamaha XJ 6 F z zawrotna moca 25 kW = 34 KM

 

Kolo litrem w winklu jakos nie mogl jej odjechac :icon_mrgreen:

 

Od 2:00 sie zaczyna przy 4:50 jest juz wkuswiona :icon_mrgreen:

 

 

 

 

szkolacy

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze jedzie tym bardziej jak na 1 pierwszy sezon ale i tak na wieeelu winklach dałaby rade obrać lepszy tor jazdy a przez to szybciej przejechać :biggrin:

na tych super soprtowych litrach jechali miszczowie prostej którzy szacun na dzielni wyrabiają sobie przez opowiadanie jak to ich motór szybko jeździ bo ma 180 czy więcej kuni :biggrin:

koniecznie ma być moto plastikowe ??

co powiesz o takim 20813.jpg

 

 

albo takim

gsx650f-2.jpg

 

03yamaha-xj6-f.jpg

 

Zero_Gravity_16_523_02-1.jpg

 

Nie są to żadne supersporty które fakt - mają super osiągi i super są w stanie pojechać . Ale ...... one pojadą super jeśli umiesz . Jeśli nie to pojadą jak ....... nie pytaj :biggrin: a i nauka na nich po prostu nie jest łatwa

wiem że zmiana Twojego dotychczasowego moto na coś o podobnej mocy może wydawać ci się dziwna ale dostajesz w zamian moto które powinno ci się podobać wizualnie i łatwość jazdy naprawdę zbliżoną do rowerka . Tak szczerze mówiąc te sprzęty pojada praktycznie same byle byś im tylko nie przeszkadzał :biggrin:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiler,

 

Trajektorie mogla by miec lepsiejsza ale gdy musisz zwolnic bo Cie ktos blokuje to obaj wiemy, ze kicha.

 

Obecnie mam na sprzedaz wlasnie jej Yamaha XJ 6 F ABS, Rocznik 2012 ( czarna taka jak na focie ktora zamiesciles ) stan igla, przejechane 2900 km - niecale cena 5000,- €

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Ja też po paru latach przerwy wsiadłem na Kawe ER6N w ostatniej obudowie. W czasie sezonu zrobiłem ok 6 tys kilometrów i uważam że jak to jest wystarczająca moc- tym bardziej jeżeli jeździsz sam. Jeżeli jeździsz sporo w mieście to litr ani żaden inny plastik nie pojedzie tak jak ty. W ruchu miejskim gdzie trzeba się przeciskać objeżdżam po kolei sporty 600 i 1000. Także warto też się zastanowić nad zastosowaniem, gdyż ER6 jest wręcz stworzone do miasta- a i trasy też robiłem i się da, nie ma tragedii. Dla dopracowania techniki jest idealny i wybacza bardzo dużo błędów- jak rower. Warto podszlifować na nim technikę troche dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś przesiadłem się na er6 z litra i nie było tragedii (fakt, że po sporcie to raczej nie jeździłem jak przeciętny użytkownik - codziennie testowałem v-maxa:)) - bardzo fajny motocykl.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...