Jump to content
Limo

Zmiany klimatyczne

Recommended Posts

Posted (edited)

Nie wiem jak to jest w wawie ale w poz od ok 14 do teraz pada z rożną intensywnością i nie wygląda jak by miało szybko przestać .

Bywało że deszcz nap....ał konkretnie , bywało że padał tak sobie

Generalnie taka pogoda (dzień lub dwa deszczu średnio w tygodniu) jest od kilku miesięcy

susza na całego

Ciekawe że rok temu owoce drożały przez suszę a w tym roku np truskawki są droższe bo nie ma pogody i ciągle pada 🙂

Edited by kiler
  • Upvote 1

daj spokój każdy normalny człowiek oprócz ekooszołomów finansowanych przez kogoś tam widzi że lato jest beznadziejne , zimne i deszczowe ..........u mnie dzisiaj też popadywało , generalnie nie pamiętam już kiedy był taki naprawdę upał nie do zniesienia jakim nas straszyli ( chyba z 2 tygodnie temu jeden dzień )  a deszcz jest co chwila , weekend znowu burzowy znowu nici z grila będą........

wiśnie u mnie to gniją na drzewie , nie mam siły tego zbierać nikt tego  już nie nie chce, matka ma zapasu na pół roku 😄 , taka susza  ......

nigdy w lipcu nie pamiętam żeby droga wzdłuż rzeki którą latam buggy była nieprzejezdna , zawsze w lipcu było na tyle sucho że się jechało , teraz woda stoi w koleinach , jest miękko i zaraz się wtopisz , nie jeżdżę....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

14 hours ago, kiler said:

Nie wiem jak to jest w wawie

To ładuj się w omegę i za 3 godziny będziesz, sam zobaczysz. Ale jak znam życie to pewnie będzie lajtowy deszczyk bo w poz są tylko takie.

Why... So... Serious

7 godzin temu, Limo napisał:

To ładuj się w omegę i za 3 godziny będziesz, sam zobaczysz. Ale jak znam życie to pewnie będzie lajtowy deszczyk bo w poz są tylko takie.

generalnie pisałem o tym już kilka razy ale se powtórzę - ostatnią omegę miałem w roku 2007 jak ona miała 7 lat 🙂  więc nie wiem skąd ta myśl 😉

A nie muszę jechać oglądać deszczu . Uwierze Ci na słowo jak opiszesz 🙂

• Upvote 1

1 hour ago, kiler said:

A nie muszę jechać oglądać deszczu . Uwierze Ci na słowo jak opiszesz 🙂

Nie uwierzysz bo masz swoją wersję rzeczywistości, w której "konkretna burza była w mojej okolicy raz góra dwa razy w tym roku". To nic że burze były w całym kraju przez cały maj i cały czerwiec, widocznie poznań ominęły. Farciarze z tych poznaniaków :).

Why... So... Serious

Burze owszem . były zarówno w maju jak i w czerwcu . pewnie były też lipcu i będą w sierpniu .

To naprawdę nic nowego że latem w Polsce są burze .

Były one od bardzo dawna

tylko że jest różnica między burzą gdzie sobie popada deszcz  czasami ciut mocniej czasami konkretnie a nawałnicą która wszystko niszczy i zalewa"miasta i wsie"

Nie żyję w całym kraju . Pisze o tym co jest u mnie i w promieniu powiedzmy 50 km

• Upvote 1

Ale nie napisał najważniejszego czyli, że nie ma wzrostu CO2 w atmosferze.
Jak dla mnie ma plusa bo napisał że koniec świata odwołany. To może Greta z kolegami wrócą do szkoły i zajmą się kiedyś czymś pożytecznym.
Ech rozmarzyłem, oczywiście że dalej będą straszyć i wciskać kit.
Mam młode w szkole i widzę jak religia globcio miesza w głowach młodych ludzi.

--
Ups, się czy to wysłało?

• Upvote 1

Ja mieszkam w Poznaniu i mogę potwierdzić że jak słychać burze i zaiste widać bo to się rozumie samo przez się to czasami na Winogradach pada a na Górczynie nie więc porównywanie Poznania z innym miastem jest nie miarodajne 😉

No popatrz, jaki dziwoląg z tego Poznania. Gdzie indziej jak już jest burza, to idealnie wstrzela się w rogatki miasta.

A może jest zaczarowany 🙃

szczególnie zaczarowana jest podobno wilda , jak ostatnio tam byłem to chłop kazał mi polonezem wjechać na podwórko albo chociaż go zamknąć , mówię kto takie złomy kradnie ?  zdziwiłbyś się 😄 no to serio się zlękłem 😄

dzisiaj znowu jakieś trudno powiedzieć co , w południe ziemia się trzęsła i aż wraki na podwórku przesuwały dawno tak ostro nie grzmiało , natomiast ani jednej błyskawicy nie widziałem , jak prawie ucichło to spadło 2cm deszczu i siąpi mega delikatnie od 3h , jest duszno że aż łeb boli i szaro buro........

boję się burz ale z drugiej strony burza przyjdzie , lunie , pójdzie wyjdzie słońce a takie niewiadomo co to jest dramat 😞

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

A ja dla odmiany dzisiaj koło Płocka widziałem dziwna "burzę",:jedna, słownie jedna błyskawica, za to taka inna - mocno czerwona i dłuuuga od nieba zygzakiem szerokim do ziemi, parę kropel deszczu i zero grzmotów. A chmura burzowa że ho ho!

Płock ostatnio wywołuje dużą burzę mózgu u wielu...

Audi Sport