Jump to content
Limo

Zmiany klimatyczne

Recommended Posts

2 godziny temu, Limo napisał:

Jasne że zapłacisz, nie będziesz miał wyjścia, albo za chleb 20 zeta bo tak też pewnie będzie za jakiś czas. Wszyscy zapłacimy 😅

Gdy widzę ile chleba ludzie wyrzucają na śmietnik to sobie myślę, że nawet nie jest to głupi pomysł. 🙂

Tylko ten chleb to powinien być chleb, a nie wyrób chlebopodobny.

Lech N,  a kto ci każe kupować najtańszy w Biedronce - jest pełno piekarni/ sklepów które sprzedają chelb na zakwasie, z mąki pełnoziarnistej, jaki pan sobi eżyczy. Że droższy - musi być, bo uczciwy proces zajmuje czas, i właściwe komponenty kosztują. A jak sie chce mieć tanio, to trzeba rozumieć, że z gówna bata nie ukręcisz 🙂

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

51 minut temu, maniek_7 napisał:

Lech N,  a kto ci każe kupować najtańszy w Biedronce - jest pełno piekarni/ sklepów które sprzedają chelb na zakwasie, z mąki pełnoziarnistej, jaki pan sobi eżyczy. Że droższy - musi być, bo uczciwy proces zajmuje czas, i właściwe komponenty kosztują. A jak sie chce mieć tanio, to trzeba rozumieć, że z gówna bata nie ukręcisz 🙂

Sęk w tym, że wcale nie jest ich pełno. Do Piekarni (przez duże P) w mojej  okolicy prawie zawsze są kolejki i 10-15 minut trzeba odstać. A przed łikendem to nawet pół godziny, wtedy się już poddaję i idę po to gówno z marketu. 

akurat prawdziwych maseł , chlebów i innych prawdziwych wynalazków to jest pełno mieć tylko kasę i do wyboru do koloru , ja tylko prawdzwe swojskie wędliny uwielbiam i samogon ale ceny powalają więc pije kustosze i jem najtańszą kiełbę 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

Tymczasem pod Bristolem zakwitło, ten no, jakieś drzewo zakwitło. Czy to już czas? Czy wreszcie mamy ocieplenie?
IMG-20200216-161337-01.jpg

Ups, się czy to wysłało?

U nas ferie zimowe. Dzieci wyciągają rowery, deskorolki... Niech ktoś mi powie ze to normalne. 

Audi Sport

9 minut temu, Tommo napisał:

U nas ferie zimowe. Dzieci wyciągają rowery, deskorolki... Niech ktoś mi powie ze to normalne. 

Miała być zima trzydziestolecia? To jest. Chociaż raz się nie pomylili.

no i taki płacz u tych dzieciaków że wyciągają rowery i deskorolki ? Koleżanka bombarduje fejsa fotami jak śmiga z młodą na rolkach , na smutne nie wyglądają 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

Godzinę temu, michoa napisał:

no i taki płacz u tych dzieciaków że wyciągają rowery i deskorolki ? Koleżanka bombarduje fejsa fotami jak śmiga z młodą na rolkach , na smutne nie wyglądają 😄

Urzędnikowi na samozatrudnieniu smutno, bo nie może sobie POrządzić. 🙂

Mi to sie zdaje ze predzej ziemie zniszczy jakiś naukowiec biolog itp i to jednym ruchem jak mogło byc w przypadku Bombki zrobionej przesz naszych sasiadów Rosjan czyałem ze chcieli zbudować wielka bombke CAR 2 czy cos w tym stylu ale zbudowali mniejsza kilka lat po tym jacys naukowcy zbadali ze jak by zbudowali pierwotna wieksza to przy wybuchu ziemia by zatrzymała sie na chwile mogły by oceany morza zalać wieksośc lądu ile w tym prawdy nie wiem. Potem czytałem ze jakies naście lat temu jakis podobno mega wykształcony naukowiec twierdził ze dziura ozonowa nas zabije i to własnie jakoś na dniach czy latach miało byc i ze to nie odwracalne a teraz ten naukowiec zmienił zdanie wiec hym, wiec cóz motory puki co nawet 2 t u mnie jak kopciły tak kopcą terenówki dymia pala olej i ryja glebę 🙂 a za sto lat nasze pra pra wnuki powiedza co za kiedyś głupi ludzie byli i w bzdury wierzyli 

12 godzin temu, Visuz napisał:

Urzędnikowi na samozatrudnieniu smutno, bo nie może sobie POrządzić.

ogólnie to jedna zasadnicza kwestia

jesteśmy na forum motocyklistów, może obecnie zostało tych motocyklistów 5 , reszta to michoły co upalają driftowozy i quady  został im z 2 kółek kibel którym jeżdżą do roboty i rower którym nie jeździ póki ma hajs na benzynę , ale jednak mentalnie i w psychice jesteśmy motocyklistami tak ?

Który motocyklista cieszy się z zimy ?

Od biedy cross/enduro da się latać , są kolce w opony itp z drugiej strony śniegu nie ma jest tylko zimno jak już

w ten weekend było 12 stopni u mnie , pełno szosowych motongów w akcji , ja tam w dupie byłem i gówno widziałem ale wydaje mi się że szosowe moto poniżej 5 stopni to sado macho nawet jak się ma ciuch za $$$ , więc serio taki dramat jak jest w lutym 12 stopni ?

niech klimat się zmieni żeby sezon na moto szosowe był cały rok  i mnie pasuje 😄 lubię samochód jako zabawka ale jak mam dojechać z A do B preferuje sracz bo wszędzie wjedzie , wszędzie zaparkuje , tylko musi być ciepło szkoda kolan na jazdę poniżej +5 ......

lubię nawet popatrzeć jak dopier**la jakiś sport do odciny , lubię laski w obcisłych motocyklowych ciuchach a moje kalosze do których mam taki fetysz wcale podobno nie są ciepłe , w +15 można chodzić zresztą amerykańskie aktorki latają w kozakach za kolano po maiami czy tam malibu gdzie pewno w nocy jest +20  a lateksowe kalesony nawet wręcz przeciwnie , mimo że folia podobno dupa strasznie marznie i ciuch na lato a nie zimę

więc dawać od marca +20 i będzie git

dzieciaki nie stracą zamiast sanek wezmą rower piłkę albo hulajnogę i dadzą radę .....

6 minutes ago, michoa said:

ogólnie to jedna zasadnicza kwestia

jesteśmy na forum motocyklistów, może obecnie zostało tych motocyklistów 5 , reszta to michoły co upalają driftowozy i quady  został im z 2 kółek kibel którym jeżdżą do roboty i rower którym nie jeździ póki ma hajs na benzynę , ale jednak mentalnie i w psychice jesteśmy motocyklistami tak ?

Który motocyklista cieszy się z zimy ?

Widzę zdecydowaną zmianę taktyki 😀. Wcześniej było nic sie nie zmienia nie ma suszy ani upałów, a teraz nagle komu to przeszkadza 🤣🤣

Why... So... Serious

no wychodzę na podwórko i wypierdalam się w śliskiej breji , samochodem z trudem wyjeżdżam jak to jest susza to nie chce wiedzieć co jest jak jej nie ma 😄 chciałem wczoraj buginą nad rzekę na browar skoczyć , w rowei który muszę przejechać jest 1m wody , utopiłbym się zawróciłem do domu 😞

ogólnie jak komuś kto ma szosowe moto przeszkadza brak zimy i upały to ja wysiadam bo serio nie wiem co mam powiedzieć 😄

To już lepiej nic nie mów 😁

Why... So... Serious