Skocz do zawartości

Grecja 2018


adamgliwice
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja planowałem majówkę w Grecji. Prom z Wenecji do Igoumenitsy, przejazd przez Grecję z północy na Peloponez (5 dni) i powrót promem z Patras do Wenecji. Całość od 28 kwietnia do 6 maja (włącznie z czasem na prom). Wiem, że krótko ale takie mam realia urlopowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę dopiero terminowo od 26 maja sobota na 14 dni. wcześniej nie dam ... majowy weekend całkowicie odpadam z powodów rodzinnych.



coś tam przemyślałem z trasy . jakby było dalej to prześlę na priv-a.. też myslałem o Turcji na koniec ... ale termin jak pisałem wcześniej po 25 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten termin jest najlepszy na te trasę a 14 dni to w sam raz. W 2017 dojechałem do Szkodru, przez Thet drogą SH20 którą trzeba obowiązkowo przejechać jak i SH21 które ostatnie już 9km ma podłoże skalne. Do Meteorów z małą objazdówką północnej Grecji też bym się wybrał. Jak nie masz kompletu ekipy to ja się piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie tak jak pisałem, temat grupy jest otwarty. Propozycja wyjazdu - sobota 26 maja ( czas około 14 dni) . Propozycja trasy: do Wenecji , prom do Igumenitsy, Meteory,i ... i dalej do przemyślenia. Pierwsza myśl o kontynencie. Sugestia trasy wyśle na priv-a ( nie mama pojęcia jak ja wstawić do posta...) ... ale moze na Kretę promem ... i Santorini i później uwaga do Turcji i przez Istambuł, Bułgarię z powrotem. Wszytko do ustalenia i przemyślenia.

Jakby co proszę o o maile i wyślę mapę "pierwszej przymiarki"

adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Musi być wrzesień

A jest może ktoś chętny na Polska -Turcja - Gruzja- Armenia- Rosja/Ukraina- Polska . Na 21 dni we wrześniu ?

??

 

Musi być wrzesień?? Chociaż czytałem w innym wątku, że nie jest to łatwy temat?

Typu Rosja- Ukraina.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest tylko Krym/Ukraina, no może jeszcze na przejściu w Cziernikowie ( najbliższe przejście od Gruzji) tam w 2016 pogranicznik powiedział że mogę jechać na własną odpowiedzialność :-) Oczywiście wydygałem i pojechałem na przejście w pobliżu Charkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem też w innych wątkach i raczej z Krymu nici :sad: nie wjedzie się z Krymu na Ukrainę. Może, gdyby się jakoś tam dogadali w tym roku... W końcu mamy mistrzostwa w Rosji . Będzie wielu turystów podróżowało. Ale kto ich tam wie... Pozostaje mi chyba objechać do Charkowa . Tak jak piszesz. Ile czasu zajęło Tobie dojechać z Charkowa do Gruzji ?

 

harbuz ... ja mogę tylko we wrześniu. W wakacje ... muszę z rodzinką . Sorry ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Charkowa do Gruzji dość długo, jechałem przez Saratów Dagestan :-) Natomiast z Gruzji do Charkowa śmigłęm w jeden dzień i jeszcze wjechałem do Ukrainy. Na granicy Gruzińsko Rosyjskiej trzeba pamiętać że w nocy nie odprawiają :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...