Skocz do zawartości

Pod a2, ogłoszenia


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jako że zbliża się zima, chcę kupić motocykl właśnie dostosowany do mej kategorii. Pasowało by mi się w 6tyś zmieścić razem z papierologią :rolleyes: z góry piszę że nie chce gs, bo jak usiadłem na nim to prawie jak na rowerze, choć sezon czy dwa myśle że przebolałbym. Celowałem w Bandita S IIgeneracji, ale czy on w utrzymaniu późniejszym nie będzie jakoś uciążliwy?? Bo przejechałem się raz i kupiłem starszy motocykl WSK jak się okazuje skarbonka bez dna... Piszę w temacie Yamaha bo natchnąłem się na XJ600 że jest polecany dla młodych kierowców, miał ktoś z nim do czynienia?? Czy może coś innego byście polecili?? Czy może właśnie zdecydować na Bandita?? Taka prośba, mógłby ktoś zobaczyć i ocenić te 2 ogłoszenia?? https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xj-600-kufry-stelaze-a2-CID5-IDoZMyU.html

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xj600-s-a2-odblokowana-kufer-usb-uchwyt-wydech-laser-CID5-IDpW6fH.html

chyba że jeszcze dorzucić do kumulacji ER-5 https://www.olx.pl/oferta/kawasaki-er5-er-5-2006r-a2-wysw-biegow-pl-CID5-IDqdMyZ.html Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawe bym sobie odpuścił. Zawieszenie z tyłu jak w WSce do tego tylny hamulec bębnowy - zresztą heble w tym moto to raczej spowalniacze ;). Nie chcesz GS-ki a chcesz Kawę - dziwne....

Co do Yamaszy nie wiem nie znam. Słyszałem sporo dobrego o niej.

Co do Bandita to cóż to jest moto które albo się kocha albo nienawidzi ;). Przede wszystkim nie wiem czy Ci będzie odpowiadał bo jest trochę klockowaty.

Trzeba usiąść i spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, o ER5 dostałem bardzo dobre opinie od znajomych, Bandit mi się najbardziej podoba, ale też funduszy nie mam wystarczających aby kupić i przerobić na a2. A jeżeli tego znalazłem z 06 roku za takie pieniądze, to nie sądzę że będzie jakoś rozjeżdżony, fakt wszystko zależy od właściwego użytkowania. Gs dlatego nie, że pozycja mi średnio odpowiada :sad: Fakt trochę żydowskie myślenie, ale chciałbym czymś pojeździć a nie tylko ładować monete w niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt trochę żydowskie myślenie, ale chciałbym czymś pojeździć a nie tylko ładować monete w niego.

Z grubsza rzecz biorąc motocykl to nie jest tani środek transportu. Samo "oprzyrządowanie" motocyklisty to już spory koszt. Przy tym im drożej kupisz moto tym mniej będziesz musiał w niego zainwestować (pod warunkiem że nie trafisz na minę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Wertyder. Pamiętaj jednak, że w moto można pakować właściwie nieograniczone środki nawet jak jest całkowocie sprawne. Zawsze można zmienić zawieszenie, wydech itd., Nie licz więc, że jeśli pokochasz jazdę motocyklem to będziesz racjonalnie wydawał kasę na niego :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę takie pierdolenie, xj taki a er-5 taki i tak za rok, max 2 sprzeda,

kupić coś co nie wymaga siana na start, trzyma się kupy i cieszy oko nabywcy, pojeździć trochę i określić się czy priorytetem jest wygoda, czy moc, czy, lekkość itd i dopiero w oparciu o własne doświadczenia kupić kolejny sprzęt.

 

Ptaszek, jak GS jest dla Ciebie za mały to tak samo będzie z ER-5 i CB 500, cudów nie ma, jara Cię bandit to szukaj bandita.

Edytowane przez bonhart88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...