Skocz do zawartości

Szyba do HD Dyna FXDF FatBob i FXDFSE


dewille
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przepraszam z góry za spam, ale dział sprzedaż tutaj chyba jest martwy, a mam coś konkretnie pod HD. Po moim FatBobie 2010 została mi szyba na tzw. szybkie mocowanie. Oryginał, ściągana ze Stanów. Już drugi rok mija mi bez moto a to leży, zajmuje miejsce i drażni żonę.... Nie mam teraz żadnych kontaktów ze środowiskiem braci HD a nawet i moto, bo obie maszynki sprzedałem swoje niestety, więc może jakbyście znali kogoś kto szuka takiej części,ktoś z Was chciałby nabyć celem jesienno-zimowych inwestycji i upgradów, albo podać gdzieś dalej czy wrzucić tą informację na jakaś inną grupę to byłbym wdzięczny. Co do ceny, to wszystko do ustalenia. Do obejrzenia w Wawie, mail jakby co to: dewille'małpa'yahoo'kropka'com

 

Zdjęcia szyby

https://imgur.com/a/qsg5B

 

I link do produktu w sklepie HD (to chyba dokładnie ten model)

http://accessories.harley-davidson.eu/product/57338-08/quick-release-compact-windshield

 

 

PS. Jakby co, to mam jeszcze oryginalne tylne siedzisko z oparciem do FatBoba (pewnie pasuje do innych Dynek też).

 

Dzięki. Jeśli uznacie to za spam i potwarz, złamanie netykiety i wręcz policzek wymierzony w społeczność FM, to proszę o jakieś info, gdzie mógłbym takie ogłoszenie powiesić, żeby miało to sens (żeby trafiło od userów HD a nie japońców albo sportów...) - Nie mam Allegro ani fejsa, więc nie wiem, gdzie mógłbym takie info dać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...