Skocz do zawartości

Motogp sezon 2018


wolnemiasto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

no niestety ten weekend jest bez bezpośredniej transmisji.

będzie live o 14.00, ale na www, albo ipli, mówił o tym Badziak wczoraj na treningach i qual.

na szczęście F1 przenieśli na 15.00 to się obejrzy kawałek, nim na mecz przełączę.

no jest co oglądać dzisiaj. :D

Edytowane przez el homer

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assen zawsze pokazuje jak małe różnice są między motocyklami w motogp.

Czapki z głów dla dorny za to że możemy takie spektakle oglądać ... tak nieprawdopodobne że moge tylko mieć nadzieję że nierezyserowane

Edytowane przez Bimbak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyscig imponujacy. lorek niestety nie wytrzymal presji a myslalem, ze pyknie mu 3 raz z rzedu. Rossi walnal gafe... Dovi tez ..

Niedawnonwrocilem, pogoda fantastyczna, warto bylo zobaczyc to na zywo...

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa, może i dobry.

ale przez tą zjebaną taktykę programową polsatu, musiałem na ipli via tv oglądać.

co wiązało się z cudnymi ścinami w kluczowych momentach(np. nie widziałem końcówki wyścigu gdzie ten cały peleton się rozerwał!).

i w panice musiałem na lapku uruchamiać via polsatsport, co też mi zabrało trochę okrążeń.

w pizdu z tymi transmisjami przez neta, ujki jedne!!

 

ps. mam nadzieję że ten Jędrzejewski znajdzie gdzieś lepiej płatną robotę(może w holandii truskawki, czy coś), i nie będzie już odbierał przyjemności z oglądania motogp...

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ku*wa, może i dobry.

 

 

Ale o co kaman ????

Wlaczasz polsat sport extra i masz wszystko jak na dloni, bez problema.

Dzisaj wkurw bo o 14 mial byc trening motogp i ...... doopa, cos nie balnga i nie bylo

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...