Skocz do zawartości

Motogp sezon 2018


wolnemiasto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dovizioso pierwszy

 

Marquez drugi

 

Rossi trzeci

 

tak podobno zakonczyl sie pierwszy wyscig sezonu gdyby wierzyc EuroSport'owi !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, wczoraj były kwalifikacje, a ja sobie z moja Pania motocyklami jeździłem....

Czy można gdzieś znaleźć powtórkę....

 

Jack Miller... nono... Brawo....

 

 

OK> Znalazłem...

 

https://www.youtube.com/watch?v=4A5tchoEfDE

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wątpliwości co to stanu psychiki sędziów tego wyścigu.

 

Przede wszystkim co trzeba mieć w głowie, żeby najszybszego zawodnika w stawce karać karą przejazdu przez pit?

Za jazdę pod prąd 93 powinien dostać albo czarną flagę, albo dodatkowe sekundy, ale cofanie najszybszego zawodnika na sam koniec stawki to jawne prowokowanie niebezpiecznych sytuacji i igranie z ogniem, a podobno "safety first". Duży minus za organizację wyścigu, zniszczyło to widowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rossi święty nie jest ale Marquez zmienił tor w ring.

Nie tak do końca...

Nie lubiłem MM, ale to co robił wczoraj to mistrzostwo... Jedzie z tempem nieosiągalnym dla innych, widzą to wszyscy, mają info na tablicach, jak MM dojeżdża do każdego po kolei to zamiast zrobić mu miejsce niech chłop jedzie bo jest o wiele szybszy to chca z nim walczyć...potem lament że agresywnie wyprzedza.. Co ma zrobić?

Brawo Marc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nezka, zajebi... napisane "zrobić mu miejsce niech chłop jedzie" szczerze, aż się uśmiałem.

Ogólnie, wyścig dziwny z dużymi błędami sędziów, jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Uważam jednak, podobnie jak Kosa (czytałem jego opinie), że Miler najwięcej stracił. Wszyscy, którzy zjechali do pit, powinni startować z pitlejn, Miler wówczas na starcie zyskał by zdecydowanie więcej. Jednak po gp chyba Niemiec stwierdzili, że może być to bardzo niebezpieczne. Co do Rossiego, a dokładnie do jego wypowiedzi na temat Marqueza, to jest w tym trochę racji. Od piątko odpierd... dziwne rzeczy na torze ale nie popieram Rossiego zachowania po wyścigu, sam jeździł bardzo agresywnie i sprytnie nie raz. Musimy jednak też spojrzeć na to z innej strony, są to ogromne emocje, nerwy, a niektóre wypowiedzi rożnych zawodników to po prostu gra i jeden z elementów tej całej karuzeli.

Marquez z obecną Hondą, jest silniejszy niż rok temu, jedynym jego przeciwnikiem jest on sam. Uwielbiam tego chłopak prawie tak jak Valentino :) ale jak tu nie kochać ich wszystkich po takich emocjach jakie dostarcza nam Motogp od kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...