Skocz do zawartości

Nowość: Kawasaki Z900RS - neoklasyk w natarciu


Rekomendowane odpowiedzi

Od wielu tygodni ekipa Kawasaki podgrzewała atmosferę wokół premiery modelu Z900RS, który po śmierci W800 ma być przepustką zielonych do świata miłośników motocykli heritage.

Dziś możemy odetchnąć z ulgą, bo po skutecznym teasingu, na trwających właśnie targach w Tokio, koncern z Akashi zaprezentował w końcu finalną wersję swojego neoklasyka.

Więcej:
http://www.ridetobe.com/kawasaki-z900rs-powrot-legendy/

post-71325-0-67386900-1508926457_thumb.jpg

post-71325-0-66013400-1508926464_thumb.jpg

post-71325-0-27788300-1508926475_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linija bak-siedzenie-zadupek, ładne

centralny element resorująco tłumiący, gigantyczne hamulce, potężne lagi, mini błotnik z przodu do tego lusterka od demoluda - jakoś to się kupy nie trzyma,

cb 1100 wygląda bardziej spójnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że zaczną dopłacać ;).

Mnie się ta Kawa wizualnie bardzo podoba ale Honda to ciężki kaliber. I nie dlatego że ładniejsza, bo to rzecz gustu tylko dlatego że to hąda ;).....

Masz racje,powinienem powiedziec,ze wg.mnie to Honda itd.

Ale ta Kawa tez fajna,ciut tyl mi sie nie podoba,jakos tak sterczy do gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd sprawa indywidualna i ja nie będę się nad tym rozpławiał ale ten motocykl zmiażdży konkunkurencję jazdą. Jest leciuteńki. 215 kg vs 260 Hondy-przepaść. Honda jest też słabsza i to wyraźnie. Świetny sprzęt, brawo.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo,moze i masz racje.Ale przypuszczam,ze ta Kawa jest cala "plastykowa",dlatego jest taka lekka.U Hondy nie znajdziesz prawie wcale tworzyw sztucznych.I wg.mnie jest to olbrzymia jej zaleta.Chociaz w sumie to ta Kawa to taki "goly golas",Honda jest bardziej zabudowana.Oba ladne i tyle.

Edytowane przez JERZYK-NYC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzają z tym plastikiem. To jest golas, plastiku jak na lekarstwo. Zresztą Honda też ma plastikowe elementy.

Zależy co kto lubi. Ja wolę lepsze prowadzenie i przyjemność z jazdy, nawet kosztem błotnika z plastiku.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...