Skocz do zawartości

Suzuki RMX 50 wchodzi na wysokie obroty i gaśnie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem RMX 50 i jak wszystko było dobrze, tak zaczęło się psuć. Po kupnie motocykl odpalał bez gazu z ostatniego freza i nie był to dla niego problem. Potem umyłem mu silnik i zostawiłem do wyschnięcia na 1 dzień, motocykl nie odpalał i jak osuszyłem mu świece, zaczął odpalać, ale na ssaniu jak nie był wcześniej odpalany. Tak, więc pojechałem nim 2 km do znajomego i w pewnym momencie zauważyłem, że mam zamknięty kranik i motocykl zaczął spadać z obrotów. I od wtedy się zaczęło.. Nie mogłem go odpalić, dopiero po jakimś czasie odpalił, ale nie jechał. Nie wiem, czy bieg się nie wbił czy co. Potem przez przypadek jak odpaliłem przejechałem nim kawałek na ssaniu i szybko wyłączyłem ssanie. Całą drogę do domu nie chciał odpalić i teraz jest ten główny problem. Odpalam go na kopkę (na ssaniu), motocykl łapie bardzo wysokie obroty, a jak wyłączam ssanie to gaśnie, nawet jak dodam gazu. Dodam, że jak są wysokie obroty to mam odczucie jakby coś delikatnie strzelało w silniku. Teraz to już nawet odpalić nie chce. Macie jakieś pomysły co może mu dolegać? Liczę na Waszą pomoc i zapraszam do dyskusji ;)

Edytowane przez NapoleonBornToParty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat do zamknięcia, motocykl oddałem do mechanika i głównym problemem nieodpalania była spawana kopka, po prostu była tak pospawana, że nie można było odpalić. Przyczyną wysokich obrotów i gaśnięcia był gaźnik od kompletnie nie tego motocykla, został założony gaźnik do tego modelu i cały problem znikł. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...