Skocz do zawartości

15.10 cross country seroki pod łowiczem


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Poza tym ja nie lubię jednolitych tras, wolę jak jest trochę toru MX, trochę łąki, trochę zakrętów po lesie, trochę super enduro, trochę podjazdów, jakiś wąwóz itd. To jest prawdziwe CC

 

u mnie wszystko tak oprócz super enduro :D

 

 

Jak będzieciew Serokach, to może jakieś spotkanie FM?

 

ja będe na 90% ale że kiepsko z czasem stoją to raczej na max 2-3h ostatnie h ( w quady celuje ) może się jakoś ustawić a ty jedziesz jako zawodnik czy widz ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

u mnie wszystko tak oprócz super enduro :D

 

 

ja będe na 90% ale że kiepsko z czasem stoją to raczej na max 2-3h ostatnie h ( w quady celuje ) może się jakoś ustawić a ty jedziesz jako zawodnik czy widz ?

jako zawodnik. Super enduro jest fajne, jak zaczniesz łapać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super enduro jest fajne, jak zaczniesz łapać :)

 

i jak latasz na moto -o quadowym super enduro nie słyszałem :D ale dlatego fajnie jak jadą quady bo wtedy tor pod moto jest szybki a nie 30 leży w jakiś kamieniach a 30 myśli jak przejechać , albo leży jakiś za hopką z oponami , flagowy wahluje żółtą i wszyscy muszą jechać jak michoa kaszlakiem jak się wania kończy .......

 

ogólnie zdawaj realcje ja przyznaje że zrobiłem opcje na pigułe -urwałem się jak z choinki , krzyczałem że jadę a nie pojechałem bo mi złota brakło i nie wiem czy bardzo się wku**wiać czy średnio......

 

5.11 stryków , tam są emocje i loty , jedziesz też ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak coś to w najbliższy weekend zapowiada się ładna pogoda i właściciel zaprasza do Serok - tor ma być kompleksowo wyrównany. Tak było tydzień temu, upalałem całą sobotę i niedzielę, ogólnie polecam bo idealny warun był. Skoki tam słabe są, ale z dwojga złego lepsze niskie i bijące z prędkości niż rampy "a'la freestyle", które walą z zawieszenia w kosmos. Także jak coś to dajcie znać, można się ustawić.

Poza torem MX wyrównana była cała pętla cross-country. Zabawa jak flat-track, tylko miejscami strach się bać, bo dobrze wykręcona czwórka i drzewa wydają się być bliżej siebie ;)

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...