Skocz do zawartości

Jakie moto po dt 125r


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 24lata 185cm 80kg kasa ok. 7k interesuje mnie moto bez homologacji ew. Z jeżeli sie zmieści w kasie

Latam drugi sezon dt125r lasy,podjazdy,zwirownie,male hopki,przeszkody,zamknięte kopalnie, powiedział bym cross country brakuje mi nie tyle mocy co zawieszenia, wolał bym pozostać przy 2T moje pytanie czy opłaca sie przesiadać na 125cc typu rm,yz,cr (czy nie polatam jeden sezon i bedzie malo)czy odrazu pchać sie w 250 powiedzmy yz, no i czy yzeta 250 mnie nie zje na śniadanie, nie mam możliwości potestować obu pojemności a sprzedający wiadomo jak patrzą na amatorów przejażdżek, dete powiedział bym ogarniam, ogarniam w temacie kosztów serwisu itp. Proszę o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie to mnie zastanawia jaki to był "jakiś czas" zanim przyzwyczaiłeś się do mocy tej sety i po jakim czasie stwierdziłeś ze to za mało, jeżeli jak domniemam przesiadłeś się na coś mocniejszego. Czy nie lepiej było by przesiąść sie na 250 i dłużej przyzwyczajać się do mocy, nie kręcąc go, czy to ma taki wpierdol że nie da się.

 

Mam okazję kupić tanio suzuki rm 125 96r w bdb stanie. motor nie ma zawieszenia upsi'e z przodu czy taka zawiecha jest gorsza od upside down czy pracuje podobnie, gościu daje dużo części doradźcie proszę bo w piątek chcę jechac oglądać /kupić

https://motorky.bazos.cz/inzerat/79596030/Suzuki-rm-125.php

Tłumaczenie opisu: Nowe gumy, podnóżki,klocki hamulcowe, zestaw napędowy, nikasil 30mth, tłok 3mth ( dodaje dwa stare zawsze najeżdżone 30mth) nowe łożyska kół przód i tył (dodaje 3x zapasowe) naprawiana końcówka wydechu, robione łożyska główki ramy,nowe węże hamulcowe, do moto dodaje 2x tłok, cała skrzynia biegów, zebatke, lagi, siedzenie jak znajdzie, przedni i tylni błotnik, włożone w moto ok.2400zl wszystko na fakturach

Edytowane przez cudart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...