Skocz do zawartości

Cruiserowe / Chopperowe Fotki.


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeden z użytkowników zaproponował, by wzrorem "brudnych fotek" z enduro nie zapodać zdjęć naszych moto, oczwiście jeśli tylko mieszczą się one w zakresie tematu.

 

Zapodawajcie więc foty (nie za dużo, uznajemy że dwie wystarczą dal jednego motocykla - trzymajmy się tej zasady). Posty bez zdjęć i wszelki spam będzie usuwany.

 

Tak więc powoidzenia :-).

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec i ja sie dolacze. Mysle, ze fotki warte obejrzenia z paru wzgledow: (1) zobaczcie jak wydechy drag-pipes i 25-centymetrowe amorki zmieniaja linie malej Virazki (na zdjeciach model XV400, praktycznie identyczny z XV535 poza skokiem tloka), oraz jak (2) mniejsze od oryginalnych kierunkowskazy powiekszaja ja optycznie. Wszelkie aluzje (3) do moderatorowego avatara sa przypadkowe. Motocykl przeszedl tylko (4) przez moje rece, nie mnie nalezy sie uznanie za estetyczne wybory, ale chcialem je uwiecznic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wszyscy to i ja sie pochwale zawartoscia garazu :D

(CMka ma teraz szybe widoczna na virowce, dokupione prawe lusterko (na moto bajzlu :P ) i kuferek do zamontowania na tyl , a do virowki przybyla wieksza szybka)

 

p.s. zdjecie gokarta jako ciekawostka - swoja droga to do sprzedania za 900 zl - mam nadziej ze nic sie nie stalo ze tutaj zamiescilem to zdjecie...

 

Pozdrawiam

Maciek 'vasiliy'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Dawno się nie odzywałem, ale niestety musze Wam się przyznać, ze pod koniec wakacji sprzedałem swoją PIĘKNĄ Virażkę. Poszła do Nowego Sącza za 12tyś zł.(1991rok, IDEALNY stan...)

Jej następcą jest Maxi Skuter(jednak skuetry bardzoiej mnie pociągają, choć taką Virazkę tez bym sobie kiedyś chętnie kupił...).

 

Ale wróćmy do Tematu....

 

www.bikepics.com/members/kubo/04virago535/ TU znajdziecie parę zdjeć mojej byłej pięknosci.

Jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko to chciałbym Wam jeszcze pokazac mój nowy nabytek...

www.bikepics.com/members/kubo/01burgman

 

Dzięki i pozdrawiam, Kuba :)

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...