Skocz do zawartości

Jaki Sportowy Motocykl 600 wybrać do 20.000PLN na kategorie A2, ogłoszenia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma w dowodzie wzmianki którą kategorię motocykl spełnia, jedynie jego dane o tym mówią, zblokowana r6 do stanu 35kw i stosunku mniejszym niz 0,2 kw/kg nie spełni wymagań bo pierwotnie moc była zbyt duża i o tyle o ile przy kontroli to pewnie przejdzie bo policjant nie będzie dociekał ile pierwotnie maszyna miała mocy to przy jakimkolwiek wypadku ubezpieczyciel na pewno to zrobi i szybko dojdzie do wniosku że poruszaliście się sprzętem na który nie posiadacie uprawnień.

 

Maszyn takich jest u nas sporo bo na rynku zachodnim nie ma mowy o ograniczeniach w blokowaniu, a my przecież trudnimy się w sprowadzaniu maszyn z zachodu - wszelkiego typu, od roweru po samochód, motor a nawet wiatrak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Co za [...] buza, śmiać mi się chce z tego, a jak gimby kupują 125/50 to też mogą jeździć?
Jak kupują 50 z cylinderem 70/80/90 to też mogą jeździć na motorower?
Po [...] wgl taki temat ma kasę niech kupi co chce co kogo to obchodzi czy ma 600/na A2, sam jeździłem CBR 600F i miałem 3 kontrole i nic. Tylko trzeba się pilnować żeby w kogoś nie wjechać bo mogą być problemy, ps tak swoją drogą to malo kogo stać żeby kupić Moto na A2 z salonu i pełnie legalnie jeździć i mały wybor, ja osobiście wolalbym kupić 600 na A2 i zblokować go do połowy mocy przez parę tysięcy a potem rozblokowac i jeździć do momentu aż się zrobi pełne A.

Edytowane przez jeszua
brak kultury wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A śmiej się na zdrowie...

Jak kogoś nie stać - to nie kupuje - to nie jest tanie hobby i lepiej sobie to uświadomić wcześniej, niż po fakcie...

A niech kupuje na zdrowie co chce...

Gorzej jak będzie jakieś "W"... I wtedy dopiero obudzi się z ręką w latrynie po szyję... A dlaczego, to napisano wcześniej.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za [...] buza, śmiać mi się chce z tego, a jak gimby kupują 125/50 to też mogą jeździć?

Jak kupują 50 z cylinderem 70/80/90 to też mogą jeździć na motorower?

Po [...] wgl taki temat ma kasę niech kupi co chce co kogo to obchodzi czy ma 600/na A2, sam jeździłem CBR 600F i miałem 3 kontrole i nic. Tylko trzeba się pilnować żeby w kogoś nie wjechać bo mogą być problemy, ps tak swoją drogą to malo kogo stać żeby kupić Moto na A2 z salonu i pełnie legalnie jeździć i mały wybor, ja osobiście wolalbym kupić 600 na A2 i zblokować go do połowy mocy przez parę tysięcy a potem rozblokowac i jeździć do momentu aż się zrobi pełne A.

To że kogoś na coś nie stać niczego tu nie tłuaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...