Skocz do zawartości

Czy ten kuferek pasuje do mojego moto? nudzisz się oceń ;-)


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Panowie i Panie trafił mi sie kufer w dobrej cenie więc chciałem się doradzić czy pasuje do mojej maszyny czy lepiej z nim uciekać ;-)

Jest to aluminiak model Kappy (blizniak GIVI). 58litrów. W jeździe do 120km/h nie zauważyłem zastrzeżen a powyżej nie sprawdzałem ale tutaj chodzi akurat o to czy może zostać na moim moto ;-)

Są 3 warianty ;-)

Wariant A jeśli już ktoś z was powie że może być ;-)

Wariant B ;-) Pozostałość po moim cruiser maszt zrobiony na zamówienie przymiarka w tamto miejsce....(FLAGA)

Wariant C uciekać po plasticzaka ;-)

WARIANT A:

e19394da4fd3807emed.jpg

cdc0440940ca415dmed.jpg


369bfb03f4da724emed.jpg

9d1a8816ff2956a8med.jpg


e421e96c7aeaf055med.jpg

ff851c273fdd9172med.jpg

b56584c316a95420med.jpg


Edytowane przez Maniu_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam nie potrafisz sobie tego powiedzieć to Ci pomogę do tego motka masakra, szukaj czegoś innego

No to jeszcze dwa na uwadze givi maxia 4 o pojemności 56l;-) Z ciemnymi lampami i górą mysłałem

2e78f297a42bfc5bmed.jpg

Lub givi V47 o 47litrach pojemności też ciemne lampy i cały czarny myśle że do czarnego moto?

72cd74a05275345emed.jpg

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz na moto jeździć, to chyba wygląd nie powinien mieć znaczenia. A jak chcesz na niego patrzeć, to to jest kufer do motka wyprawowego , nie do gutka. Swoją drogą jak cię stać na gutka, to stać cię na dobry kufer... ;)

 

Zasadniczo o gustach się nie dyskutuje, ale pasuje jak pięść do nosa.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co właściwie potrzebujesz taki wielki kufer? Pizze będziesz woził?

Ten v47 to i tak będzie spadochron ale chociaż z wyglądu pasuje.

Mam na uwadze wypady dalsze niż tylko wokół komina dlatego chce coś pojemnego...

Maxia moim zdaniem wygląda dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufer, jak kufer jest typowo użytkowym dodatkiem i korzysta się z niego, jak motocykl ma coś przewieźć, a wygląd ma wtedy drugorzędne znaczenie. Natomiast festyniarskie dodatki typu frędzle, maszty, lisie kity i inne tego typu gówno do MG pasują, jak do świni siodło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufer, jak kufer jest typowo użytkowym dodatkiem i korzysta się z niego, jak motocykl ma coś przewieźć, a wygląd ma wtedy drugorzędne znaczenie. Natomiast festyniarskie dodatki typu frędzle, maszty, lisie kity i inne tego typu gówno do MG pasują, jak do świni siodło.

Rozumiem mam dylemat między V56 a V47 do mojego moto chyba najlepiej podpasuje V47 bo ma mniej tego paska jasnego na boku kufra? bo innej alernatywy nie widzę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestey masz motór który dla niektórych jest wzorcem metra pod względem dizajnu ;). Nie będzie łatwo. Nie jestem przekonany czy taki plasticzak jak pokazałeś też będzie dobrze wyglądał......

A jaki kuferek? Widziałeś może przypadkiem jakiś ciekawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...