Skocz do zawartości

Fiata Stilo 1.6 +LPG


Rekomendowane odpowiedzi

po co ci takie drogie auto do pracy ? cienko w lpg za 1500 i styka

 

stilo wygląda jak gówno prowadzi się tak samo czyli w sumie jak cienkałczento to po co przepłacać ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ci takie drogie auto do pracy ? cienko w lpg za 1500 i styka

 

 

Tak, i to jest bardzo słuszna koncepcja. Chociaż ja bym poszedł jeszcze dalej. Cienko to gówno faktycznie jest, więc może corsa na gazie za 500 zł, bo co opel, to opel. Zawsze to większy lans i szacun na parafii, niż bujać się fiatem. A corsa to bardzo udany model byl. I bezawaryjny w zasadzie. A ten tysiąc różnicy to daje ze 600 bronków z biedry, czyli z dobry kwartał picia.

 

Szukam samochodu, gdyż jesień się zbliża a nie widzi mi się jeździć w jesienne deszczowe dni do pracy na moto, celuje w Fiata Stilo 1.6 +LPG

budżet +- 7.000zł.

 

Ktoś może ma na sprzedaż?

Jest do wzięcia stilo, ale w JTD. Jeśli byłbyś zainteresowany, to mu się przyjrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, i to jest bardzo słuszna koncepcja. Chociaż ja bym poszedł jeszcze dalej. Cienko to gówno faktycznie jest, więc może corsa na gazie za 500 zł, bo co opel, to opel. Zawsze to większy lans i szacun na parafii, niż bujać się fiatem. A corsa to bardzo udany model byl. I bezawaryjny w zasadzie. A ten tysiąc różnicy to daje ze 600 bronków z biedry, czyli z dobry kwartał picia.

 

jak kupisz corsę do jazdy za 500 zł to czemu nie ?

 

a dalej nie wiem o co ci chodzi pewnie jakiś dowcip jak z familiady który ciężko zakumać :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...