Skocz do zawartości

Co kupić po FAZER FZ6


Rekomendowane odpowiedzi

A tak właściwie, to czego kolega MAniu oczekuej od motocykla? Mocy? Momentu? Małych rozmiarów? Małęj wagi? Ładny ma być? Na zakręty czy pod Mcdonalds? Co mu nie pasi w FZ6...? I co nie pasiło w VTX-sie? Bo tak troche pieprzy żeby pogadać...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spalania w silniku powyzej 1litra i ponizej 6litrów paliwa nie wierzę.

 

Dzisiejsze tankowanie po 280 km: 13 l pod korek. Zaliczona przełęcz Stelvio i trochę włoskich i austriackich autostrad. To nie kwestia wiary, tylko fakt.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak właściwie, to czego kolega MAniu oczekuej od motocykla? Mocy? Momentu? Małych rozmiarów? Małęj wagi? Ładny ma być? Na zakręty czy pod Mcdonalds? Co mu nie pasi w FZ6...? I co nie pasiło w VTX-sie? Bo tak troche pieprzy żeby pogadać...

 

Kolego napisałem na samym początku że mam dylemat co wybrać a nie że mi nie pasuje. Wszystkie motocykle które miałem mi odpowiadały VTX1300 fajny motocykl duży moment. Fazer również fajny silnik nic mu nie brakowało. Miałem wersje z 2006r sprzedałem bo stan jaki było nie był dla mnie zadowalający. Dlatego chce kupić odmłodzoną wersje z czarnym silnikiem. Oglądałem wczoraj bandita 650s z 2010 ale jednak stwierdzam że fazer jest ładniejszy.

Mam na uwadze jeszcze SUZUKI GSR600 ale nie widziałem go na żywo nie wiem czy to konkurencja dla FZ6?

Nie chce nic powyżej litra w silniku wysokoobrotowym jeżdżę normalnie nie szaleje dlatego 600tka spełnia moje oczekiwania (98koni fazer).

 

Jak tam oglądam to co wyżej polecacie to podoba mi się cb 1300 pachnie klasyką :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...