Jump to content
Andrzej57

nowa zabawka

Recommended Posts

post-86038-0-56459700-1500745932_thumb.jpg

Zamienił stryjek... taka myśl przemknęła mi przez głowę gdy patrzyłem smętnie jak kupiec odjeżdża na moim BMW GS 1200 ADV. To był bardzo fajny "motór" jak nieco kpiąco mawia moja żona. Na szczęście trafił w dobre ręce, nowy właściciel jest zachwycony. Zmieniłem na tego potwora czyli BMW K 1600 GT bo w salonie dali mi się przejechać tym modelem a ja jeżdżę tylko po utwardzonych drogach no i zachorowałem. Sprzęt ma właściwie chyba wszystko a nawet jeszcze więcej, bo radio, czy możliwość podpięcia urządzenia zewnętrznego np mp3 ( na które jest specjalny schowek) uważam za zbędne bajery. Ale oczywiście oprócz wszelkich systemów wspomagających trzy funkcje są fajne - quickshifter, wsteczny bieg (i choćbym zjadł tysiąc kotletów i nie wiem jak się natężał, to nie cofnę go pod górę, taki to ciężar - 330kg) no i może najmniej ważny ale też cieszy - asystent ruszania pod górę. Zdjęcie jest bez bocznych kufrów, bo jeżdżę głównie po mieście i muszę powiedzieć, że niema z tym żadnych problemów. W 8 przypadkach na 10 przecisnę się między samochodami by być pierwszym na światłach

Niezłe kobyła. Niech Ci daje dużo radości!

Audi Sport

Gratki :)

A mnie chodzi po głowie 1200 RT .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Gratuluje.

Jezdzilem zaraz po jej wypuszczeniu na rynek, mi niestety do gustu nie przypadla, ale to jak widac westia gustu

:crossy:

jest tam pełny asystent zmiany biegów - tzn czy również działa podczas zmiany biegów "w dół"?

Jest w górę i w dół.

Audi Sport