Skocz do zawartości

Triumph Daytona 600 2004r. porada o częśći


Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna posiadam Triumpha Daytone 600 z 2004roku. Podjąłem się w ten weekend dogłębnego wyszorowania motocykla, a przy okazji znalazłem nieco mankamentów i parę elementów do wymiany. Przeszukałem już chyba cały internet w tematach serwisowych oraz w poszukiwaniu kilku części i nic nie umiem znaleźć... czy o tym modelu faktycznie nic nie ma? Stąd kilka próśb do forumowiczów:

 

1. Gąbka / uszczelka tylnej lampy - czy ktoś kojarzy z jakiego innego motocykla może ta część pasować? Udało mi się znaleźć tą gąbkę gdzieś w sklepie w USA w cenie $3, jednakże wysyłka do Polski kosztuje $200 :)

6eee6e1b3576.jpg

 

 

2. Gąbki / izolacje termiczne od wewnętrznej strony owiewek - czy powinienem szukać tego elementu jako już przygotowanego do montażu (konkretnie część do mojego motocykla) czy można kupić np. arkusz takiego materiału gdzieś w castoramie itp. i wyciąć to co potrzebuję? Ewentualnie gdzie takie coś nabyć?

d0a6a1d79081.jpg

 

 

3. Jak fachowo nazywa się taki element (taka podkładka z gwintem) do mocowania owiewek? Podobnie... szukam, szukam i nic.

17a7c17f8e12.jpg b4722069de62.jpg

 

4. Odkryłem "fachowe" połączenie w instalacji elektrycznej... możecie mi doradzić jak to powinno być poprawnie połączone? Co to w ogóle jest za przewód?

f1fefdafeb4a.jpg

8dbe5bd6129e.jpg

 

 

 

Będę wdzięczny za wszelką pomoc. Z góry dziękuję :)

 

 

/ proszę wybaczyć potrójny temat ale wyskoczył błąd podczas ładowania strony (connection timeout) i tak się stało po próbie odświeżenia...

Edytowane przez samuel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na worldoftriumph.com. Koszt przesyłki z UK, to 10-15 GBP, tak więc przy kilku pozycjach ładnie się rozłoży. Uszczelka kosztuje 3,42 €

 

http://www.worldoftriumph.com/triumph_motorcycle_parts_locator?block_01=&block_02=301894-0-2&block_03=3809

Edytowane przez biblo
Pozdrawiam,
Jacek
__________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC|
Forum powinno być jak Media Markt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...