Jump to content
Sebastian_13_

Amortyzatory Harley Sportster

Recommended Posts

WITAJ ale dlaczego wymieniać amorki ??? jeśli amory dają rade kup kit obniżający dzięki któremu obniżysz 1,2,3 cale.

Koszt to 200-600 zł zależy gdzie kupisz , jakiej firmy i rocznik sporta ja zamontowałem kit obniżający i amory od street glide 12 cali.

POZDRAWIAM

poprzednio mialem zamontowane amortyzatory z modelu sportster custom, chyba 11.75" i bylo ok,

ale zachcialo mi sie jeszcze nizej,wiec niedawno zamienilem je na takie ze srodkowej aukcji 10.5 " http://allegro.pl/amortyzatory-obnizajace-26-5cm-chopper-bobber-etc-i6785632425.html?reco_id=2054fe64-37ec-11e7-b53f-027c4e56432b

inny sprzedawca niz ten, nie poinformowal mnie o wymiarze wewnetrznym tulejek(mialy pasowac do HD),sruby mocujace nie chcialy przejsc na wylot,musialem wymontowac te tulejki z amortyzatorow , rozwiercilem je na tokarce wiertlem 13 mm i dopiero wtedy zamontowalem w motocyklu

jest jeszcze jedna sprawa,ktora zauwazylem podczas jazdy z tymi nowymi krotkimi amorkami,trzeba uwazac przy skrecaniu w lewo,bo mialem

okazje haczyc zlozona stopka boczna o nawierzchnie

Edited by BLACKY4

TYPE O NEGATIVE

Mam te polecam ale będzie twardo, do wymiany jeszcze sprężyny w lagach bo się zabijesz :)

http://allegro.pl/amortyzatory-harley-i6787950518.html

poprzednio mialem zamontowane amortyzatory z modelu sportster custom, chyba 11.75" i bylo ok,

ale zachcialo mi sie jeszcze nizej,wiec niedawno zamienilem je na takie ze srodkowej aukcji 10.5 " http://allegro.pl/amortyzatory-obnizajace-26-5cm-chopper-bobber-etc-i6785632425.html?reco_id=2054fe64-37ec-11e7-b53f-027c4e56432b

inny sprzedawca niz ten, nie poinformowal mnie o wymiarze wewnetrznym tulejek(mialy pasowac do HD),sruby mocujace nie chcialy przejsc na wylot,musialem wymontowac te tulejki z amortyzatorow , rozwiercilem je na tokarce wiertlem 13 mm i dopiero wtedy zamontowalem w motocyklu

jest jeszcze jedna sprawa,ktora zauwazylem podczas jazdy z tymi nowymi krotkimi amorkami,trzeba uwazac przy skrecaniu w lewo,bo mialem

okazje haczyc zlozona stopka boczna o nawierzchnie

SIEMA masz rację miałem również 11,75 i było ok po zamontowaniu amorów 12 calowych i kitu obniżającego obniżyłem o 2 cale czyli 10 cali wyszło wizualnie super praktycznie lipa no chyba że kwadratowo winkle się bierze itp wiec zamontowałem o cal wyżej i jest porządku a to tylko 2,5 cm niby niewiele a jednak.

Amory o street glida z węzami i zaworkami zamontowałem dlatego ze fabryczne w sporcie we dwoje plus bagaż to porażka pompujesz i jest ok.

pozdrawiam.

Nie chcę zakładać nowego wątku więc zapytam się tu.
Widziałem już wiele kitów obniżacjących, a ja dla odmiany szukam kitu podwyższającego sporta. Zna ktoś coś takiego?