Skocz do zawartości

Nowe auto do szkolenia


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy powazne, to sie zobaczy, mysle, ze 2 - 3 tygodni bede na zwolnieniu.

 

Kursantka dostala szoku - zwlaszcza gdy widziala, ze jada na  nas auta ( lewym pasem, 3 pasmowej autostrady ) Potem sie troche uspokoila. Co z nia jest, tego nie wiem, bo zostala zabrana inna karetka i najprawdopodobniej trafila do innego szpitala. Jutro bede sie dowiadywal co z nia.

Jak sie stalo,

 

jechalismy rozbiegowym pasem autostrady i zamierzalismy wjechac na jej prawy pas. predkosc 46 km/h Zgarnal nas VW Bus- predkosc jaka podal 120 km/h.

Obrocilo nas i poszlismy tylem na lwey pas uderzajac doopa w betownowa bariere rozdzielajaca autostrade.

🙂

 

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Wlaczałeś sie do ruchu Autobahnu z predkością 46 km/h ?!?!??

Nie, wjechalismy na rozbiegowke !

 

 

🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podsumowanie, takie male !

Minelo ponad dwa lata za wypadek na autostradzie dalej nie dostalem kasy. Sad wydal wyrok, ale druga strona sie odwolala.....

Za wypadek w PL - 3 lata temu, tez nie mam kasy !

Z Lutego 2018, tez nie dostale.

Mlyny miela b. powili

 

 A terazcos dla @KLAUDIUSZ'a coby mu humor poprawic i aby mial mozliwosc troche pierdool napisac o mojej winie !  🤣

Dzisiaj pojechalem i wyslaclisty oddac butelki. Jako, ze starosc nie radosc, zapomnialem z auta wziac torby z butelkami. Po wyslaniu listow powrot do auta.  Jakies 50 - 60 m od auta widze jak w strone mojego auta toczy sie wozek z zakupami.

Chwile pozniej slysze tylko bum i wozek zatrzymal sie na masce. Po chwilo do wozka podchodzi dziadek, wziol go i poszedl w strone swojej fury. Podchodze blizej, zero jakiejkolwiek reakcji. Dziadek skonczyl zaladunek i zabiera sie do odjazdu. I w tym momencie mi zylka pyerdolla !  Dziadek przypalil totalnie glupa, podszedl do auta i mowi, przeciez to jest stara szkoda.

I wtym chec na jakiekolwiek rozmowy prasla jak banka mydlana, zadzwonilem na policje, po 40 minutach przyjechali. Dziadek NIE potwierdzil to co mowilem ale w zupelnie inny sposob, sie wygadal ! Probowal wmpwic policji, ze to stara szkoda, bo na ziemi niema lakieru !  Policjant powiedzial i pokazal mu, ze to swierze i natym gadka sie skonczyyla !  JA od razu telefon do rzeczoznawcy, mam przyjachac, na biegu porobil foty, ciekawe na ile wyliczy. Nowe auto przejechalo bezwypadkowo az niecale 5 miesiecy !

Klod, wiem, moja wina, po uj postawilem auto w tym a nie innym miejscu !

Mysle, ze cos pod 700 stowek bedzie.....

 

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Damian85 napisał:

Kruca Fak, KS, Ty to masz szczęście z tymi kolizjami. Jakby do Ciebie lgnęły... 😄

 

Srednio co 6 miesiecy ! 🤣 Ostatnio Mazda 3 miala rok wytchnienia 🤣

 

.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Staszek_s napisał:

Swoją drogą co z tą przysłowiową niemiecką uczciwością? Dziadek się wypiera, pozostałe sprawy w sądach…

Jedno z tych trzech TU jest polskie.Jedno jest szwajcarskiea a jedno niemieckie.

Ciezko wiec bedzie ta NIE uczciwosc przypisac !

Jak wiesz ludzie sa rozni ! Na szczescie dla mnie policja zadawala pytania troche podchwatliwie i dziadek sie sam wypaplal.

 

🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ks-rider napisał:

Nowe auto przejechalo bezwypadkowo az niecale 5 miesiecy !

Fakt - wypadek niesamowity . Może kasacje orzekną 😉

W każdym razie na twoim miejscu sprzedałbym tak poważnie uszkodzony złom na kołach bo jazda nim napewno nie będzie bezpieczna ani dla ciebie ani dla innych użytkowników dróg  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...