Skocz do zawartości

Co to za motocykl?


Alcatraz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słabo szukasz...

Chodzi o napęd koła wózka bocznego.

Modele na kolyaska.pl lub redmotorz.pl...

Dokładnie tu: http://kolyaska.pl/modele.html

Choć mi bardziej wygląda na zwykłego MT10.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę www.kolyaska.pl znalazłem tylko skupiłem się za bardzo na oznaczeniu MT 12. Laik trochę ze mnie jeżeli chodzi o historyczną motoryzację :) Dzięki za pomoc. Będę miał czas to przysiądę i porównam zdjęcia może uda mi się go bardziej rozpoznać bo wydaje mi się, że MT-10 ma inny zbiornik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na to ;).

Oryginalnego rucholka mógłbym Ci w garażu pokazać, choć też do 100% brakuje mu trochę (z 5% gdzieś ;) ), ale i tak najbardziej oryginalny z tych które są w rejonie ;).

Te motocykle łatwo się kundlą pomiędzy rocznikami i modelami i trzeba naprawdę zacięcia żeby coś z tego wykrzesać ;).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten egzemplarz to albo składak z różnych części albo postarzony Dniepr MT 10. Z tego ostatniego jest rama i zawieszenia. Zbiornik i silnik to K750. Raczej nie ma napędu ale takie ujęcie nie pokazuje szczegułów dyfra więc wykluczyć tego nie można. Tylng błotnik jest przecięty i przerobiony ala wczesne K750 ale na pewno nie jest z tych motocykli. Reasumując typowy ruski kundel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...