Skocz do zawartości

Propozycja motocykla dla dwóch osób - sporo wytycznych


Rekomendowane odpowiedzi

Haha!!! No bardzo dziękuję za objaśnienie co to uniwersalne moto :laugh: Miałem wątpliwości i dlatego jeżdżę czym jeżdżę ale dzięki tobie już wszystko wiem :D

 

 

Tigera też bym polecił jakby robili z silnikiem od streeta. A tak zostaje V-Strom. No jakby nie patrzeć to najlepszy wybór i nie chodzi o samą możliwość zjechania z asfaltu.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam czego się tak tych szutrów uczepiliście?! Człowiek napisał że chce sprzęt którym da sie podjechać kawałek gruntową drogą (...)

 

dokładnie "Drogi użytkowania do w dużej mierze wojewódzkie oraz gminne nie obędzie się bez szutru, (..)" [podkr moje]. jakoś na propozycje autor wątku nie protestował, więc może sam sprostuje co miał na myśli; bo dla mnie ten zapis oznacza, że chciałby takimi pojeździć, a nie podjechać kawałek - zwłaszcza iż zaznacza, że dojazd do szutrów będzie asfaltami. to gdybanie, ale stąd większość poleconych modeli nie jest stricte "asfaltowa"

ale faktycznie, dl650 jako "motocyklowy suv" jest najlbiższy kompromisu, przy podanych założeniach

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jestem elastyczny z tą prędkością przesadziłem niech będzie 100kmh.

Oczywiście mam w zamiarze najpierw sam nauczyć się praktyki.

Szutry mogą odpaść, lecz nie w 100% do niektórych miejscowości da się jedynie dojechać "polną drogą około 2-3km".

Nie chciałbym zostać źle zrozumiany. Mimo wszystko dzięki za cenne rady :)

jeszua - a to widziałeś...

Edytowane przez Klas500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłby średni pomysł...

Niby tylko 106 kuni, ale jest wariat... Jakbyś nie kręcił manetą to jest wariat.

Dlatego napisałem o NTV. I nie to nie żart.

 

Echhhh... Hayabę mu zaproponujcie... A ja powinienem GTR'a... W końcu też większość czasu bez kufrów po mieście latałem... I z topem kobiełka twierdziła, że niesamowicie wygodnie jej... I waU ma... I kupę bajerów... I złoty pięćdziesiąt w trasie w 2 twarze z gratami to taka cienka średnia była... Jak wachę trzeba było przyoszczędzić... Co tam DLe, czy inne motorowery... Echhhh...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozumiem, ze ponad 2 miliony uzytkownikow GS'a po prostu sie myli lub niema pojecia.

 

 

Ciastko z kawą robi robotę.

Pojeździłem nowym GSem ADV, fajny, porządny koń, ale nie dał bym za niego tyle co chce fabryka.

 

A jeśli już mowa o turystycznym enduro to wszystko teraz na łeb bije nowy 1290 ADV R.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...