Skocz do zawartości

fajny rajd samochodowy w PL do popatrzenia


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie gdzie można jechać popatrzeć na dobre widowisko na pełnej pochwie , jak latają kaszliwa , poldasy , e36 , evo i impreza ale żeby jakiś sensowny track był nie 2 pachołki na parkingu pod netto , i nie było jakiejś pojebanej służby bezpieczeństwa że musisz stać 2km od toru i więcej zobaczysz na youtube niż na żywo jak choćby na red bullu megawat , i można było wejść z browarem a nie obmacują cie jak pedała

 

odbywa się jeszcze coś w PL czy już wszystko wykończyli ? jakieś daty , mogę się w sumie dalej przejechać nie ma stresu , pewnie południe polski jest zagłębiem :D ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amatorka czy profeska ?dirt czy raczej asfalt ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wlkp sporo "amatorskich" imprez, na których masz praktycznie pełen przekrój aut

niestety u nas malczany już wyginęły - zabiły je swojego czasu normy głośności na torze poznań

 

na torze poznań od już ponad dziesięciu lat odbywa się cykl imprez pod nazwą SuperOes - w 2008r udało się wyjąć na padlinę (regularne starty niekoniecznie z dobrymi wynikami) III m-ce w klasyfikacji rocznej w klasie 4tej - a latałem sobie cywilnym e30. dzisiaj niestety to totalny wyścig zbrojeń.

 

pod poznaniem na bednarach od paru lat odbywa się cykl power stage

 

nie są to rajdy ale plusem jest wszystko w jednym miejscu - dla kibica lepiej o tyle, że nie musi latać z odcinka na odcinek

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa milicja dobrze idą na tych szutrach od yubego :D

 

 

niestety u nas malczany już wyginęły - zabiły je swojego czasu normy głośności na torze poznań

 

głupie pedały , ekoterroryści , fakt jest faktem że breda , wupex czy michael to budzi trupy 2 wsie dalej a do tego auta jak chcesz dłubać nie ma cichego wydechu :D

 

 

nie są to rajdy ale plusem jest wszystko w jednym miejscu - dla kibica lepiej o tyle, że nie musi latać z odcinka na odcinek

 

nie mam ni przeciwko imprezie na parkingu pod tesco ale żeby było trochę miejsca......

 

u nas kiedyś była amatorka w sieradzu , z jednej strony fajny klimatyczny rajd bo masa kapci w serii , kierowcy na moim poziomie , ale tor był tragiczny -jakaś chyba stara pętla z miejscówki do nauki jazdy z czasów komuny , potwornie wąsko , spękany beton więc kratery jak na marsie , do tego pozostałości wysokich krawężników i połowa nieukończyła przez widowiskowe rozjebanie auta , e36 chciał bokiem to jak zaj**ał w ten krawężnik to mu wahacz podgięło i koło skrzywiło , malan zaraz dach , szyb nie ma coś jeszcze się zj**ało , cc900 urwał koło i ogólnie lipa :D

 

tu jest fajna amatorka

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie gdzie można jechać popatrzeć na dobre widowisko na pełnej pochwie , jak latają kaszliwa , poldasy , e36 , evo i impreza ale żeby jakiś sensowny track był nie 2 pachołki na parkingu pod netto , i nie było jakiejś pojebanej służby bezpieczeństwa że musisz stać 2km od toru i więcej zobaczysz na youtube niż na żywo jak choćby na red bullu megawat , i można było wejść z browarem a nie obmacują cie jak pedała

 

odbywa się jeszcze coś w PL czy już wszystko wykończyli ? jakieś daty , mogę się w sumie dalej przejechać nie ma stresu , pewnie południe polski jest zagłębiem :D ?

Powiem Ci tak, że na jutubie i tak zobaczysz więcej. Na rajdzie jest ten problem, że wszyscy przelecą i koniec. Najpierw najlepsi, potem coraz słabsi więc jakość widowiska spada. Musisz lecieć na następny OS, a tak się w praktyce nie da. Jak zaliczysz co drugi to będzie sukces i raczej nie doczekasz przejazdu kaszlaków, Ład czy dużych fiatów. Do najlepszych miejscówek często nie ma dojazdu i zap***dalasz z buta kawał drogi. Chwilę popatrzysz i zap***dalasz z powrotem do fury. Polecieć szybko nie możesz, bo policja stoi i łapie na prędkość. Żeby zobaczyć jak najwięcej, to musisz mieć harmonogram rajdu z godzinami startów i bardzo dokładnie zaplanować sobie latanie z OS-u na OS. Dobrze jest też mieć mapę z trasami OS-ów i dzień wcześniej przejechać się na próbę, żeby wybadać potencjalne miejsca do parkowania i ciekawsze miejscówki z dobrym widokiem. Potem podjeżdżasz pewny siebie w dniu rajdu, a tam już wszystko zajęte :)

Byłem kilka razy na rajdzie Agapit w Olsztynie żeby robić zdjęcia szwagrowi który startował. Powiem Ci że to bardziej była ciężka robota niż relaks i przyjemność.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

nie mam ni przeciwko imprezie na parkingu pod tesco ale żeby było trochę miejsca......

 

 

piszę o imprezach na torze poznań i na lotnisku bednary - odcinki kilkukilometrowe ;)

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre redukcje :D odcina też niczego sobie ;)

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, że na jutubie i tak zobaczysz więcej. Na rajdzie jest ten problem, że wszyscy przelecą i koniec. Najpierw najlepsi, potem coraz słabsi więc jakość widowiska spada. Musisz lecieć na następny OS, a tak się w praktyce nie da. Jak zaliczysz co drugi to będzie sukces i raczej nie doczekasz przejazdu kaszlaków, Ład czy dużych fiatów. Do najlepszych miejscówek często nie ma dojazdu i zap***dalasz z buta kawał drogi. Chwilę popatrzysz i zap***dalasz z powrotem do fury. Polecieć szybko nie możesz, bo policja stoi i łapie na prędkość. Żeby zobaczyć jak najwięcej, to musisz mieć harmonogram rajdu z godzinami startów i bardzo dokładnie zaplanować sobie latanie z OS-u na OS. Dobrze jest też mieć mapę z trasami OS-ów i dzień wcześniej przejechać się na próbę, żeby wybadać potencjalne miejsca do parkowania i ciekawsze miejscówki z dobrym widokiem. Potem podjeżdżasz pewny siebie w dniu rajdu, a tam już wszystko zajęte :)

Byłem kilka razy na rajdzie Agapit w Olsztynie żeby robić zdjęcia szwagrowi który startował. Powiem Ci że to bardziej była ciężka robota niż relaks i przyjemność.

 

zyga czy dla ciebie wszystko oprócz gejoskiej łajby musi być złe ? rolkarze źli , masy krytyczne złe , rajdy też złe ? no zmiłuj się pan co jest dobre oprócz tej łajby i łomy czy tam łony ?

 

Ja bez spiny

po pierwsze nie lecę tam żeby pochwalić się jaką zajebistą fotkę cyknałem lecącej fury , jak coś przy okazji uchwycę to spoko jak nie to jak to nawinął waszka g bo liczą się wspomnienia , więc nie mam ciśnienia żeby latać na każdym oesie za celiką bo nasz jedzie , tylko co zobaczę to zobaczę

zdaje sobie sprawę że teren ogromny że nie podjedziesz samochodem pod zakręt , ale to się dojdzie :D

 

to jest wiesz jak z gołymi babami -nawet jak nie da ci dotknąć to lepiej patrzeć na nią jak stoi metr od ciebie niż w monitorze , inne doznania :D

 

no i klimat jak piszą chłopaki i sam widzisz :D

czym szwagier leciał ?

 

 

Byłem trzy razy na Polskim. Za każdym razem odnosiłem wrażenie, ze organizatorzy robią wszystko, żeby popsuć ten rajd kibicom.

 

u nas to co poodpierdalali na wrakach z bezpieczeństwem to się w pale nie mieści - wyznaczona strefa kibica na górce kilometr od toru , pierwszy rząd coś widzi , drugi widzi kurz a trzeci ogląda na srajfonach widok z drona , czwarty podziwia dupy tych w trzecim rzędzie....graty jadą 30km/h bo jest dziurawo i piach a spróbuj stanąć 2m od toru to cię z kijami pogonią ......

 

ja wiem że boją się samobójców jak kiedyś chyba krosiwa wklejała -mokry zakręt 90 stopni i na zewnętrznej stronie zakrętu stoją ludzie a droga ma szerokość 2m i od pola dzieli ją tasiemka , tam stanie tam to naprawdę zaproszenie dla kostuchy, ale bez przesady .........

 

a tu na profesce widzę predkości są takie że zes*ać się idzie i full piknik :D

 

 

piszę o imprezach na torze poznań

 

a jak jest z wjazdem na poznań jako kibic np żeby sobie jakąś amatorkę samochody czy tam sporty czy coś popatrzeć ? cena zależna od organizatora czy jak ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibicowanie za free ;)

 

nawet wyścigowi w randze MP są z tego co wiem za free (czy to motocykle czy auta, kasują jedynie za parking)

biletowane imprezy to chyba tylko drifting

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zyga czy dla ciebie wszystko oprócz gejoskiej łajby musi być złe ? rolkarze źli , masy krytyczne złe , rajdy też złe ? no zmiłuj się pan co jest dobre oprócz tej łajby i łomy czy tam łony ?

 

Ja bez spiny

po pierwsze nie lecę tam żeby pochwalić się jaką zajebistą fotkę cyknałem lecącej fury , jak coś przy okazji uchwycę to spoko jak nie to jak to nawinął waszka g bo liczą się wspomnienia , więc nie mam ciśnienia żeby latać na każdym oesie za celiką bo nasz jedzie , tylko co zobaczę to zobaczę

zdaje sobie sprawę że teren ogromny że nie podjedziesz samochodem pod zakręt , ale to się dojdzie :D

A czy ja mówię że rajdy są złe? Po prostu mówię jak jest, żebyś nie był rozczarowany. Jest więcej latania furą i z buta niż oglądania.

 

 

czym szwagier leciał ?

Najpierw mieli swoją Astrę GSI, którą za którymś razem dachowali z wielkim rozmachem, po czym ją sprzedali.

Potem wynajmowali Lancera od samego pana Steca. Dzięki temu poznałem Hołka, bo na ostatnim rajdzie akurat on i mój szwagier mieli fury od Steca.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...