Jump to content
Guest Visuz

... banki

Recommended Posts

Guest Visuz

W banku śląskim (celowo z małej litery) już chyba trzeci raz w ciągu ostatniego miesiąca mają awarie. Mam dosyć. Ktoś może polecić jakiś inny, w którym co tydzień nie ma zwiechy w usługach online?

Bank Ziemski

Guest Visuz

Bank Ziemski

A przelewy robi się w nim rurami kanalizacyjnymi czy wodociągowymi?

To może ja wreszcie coś sensownego Ci napiszę. Mam w mbank'u i nie było nigdy problemu z systemem o którym piszesz. Jeśli planowali coś grzebać to ładnie informowali sms lub meilem - że wtedy (data , godziny) będzie przerwa.

ja mam msyf lub megastolecbank lub mbank

kroją za prowadzenie konta , non stop dzwonią z jakimiś zajebistym propozycjami kredytów , placówki teraz to chyba tylko na grenlandi mają więc jak coś jest nie tak to słuchasz melodyjek na infolini albo gadasz z niekumatymi kolesiami albo planujesz wyprawę w drugi koniec PL , nie ma gdzie wpłacić kasę ( u mnie we wsi nie ma wpłatomatów ) bez prowizji , z wypłatą też kiepsko ( jeden bankomat bez prowizji , często ma awarię ) , najchętniej to kopnąłbym ich w dupę ale mój pracodawca nie umożliwia odbierać złoto w gotówce i w jakimś gównie muszę być.........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

Michale, oni mają umowę z BZ wbk- i tam możesz wypłacić bez prowizji ( ale powyżej 100pln)

Najbardziej praktyczne z którymi miałem do czynienia to mbank i PKOBP. Należy tylko wybrać odpowiednią ofertę, odpowiednią kartę (nie wiem, czy mbank ma jeszcze bez prowizyjne karty). Ale działa zawsze (w zasadzie) i wszędzie.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

W banku śląskim (celowo z małej litery) już chyba trzeci raz w ciągu ostatniego miesiąca mają awarie. Mam dosyć. Ktoś może polecić jakiś inny, w którym co tydzień nie ma zwiechy w usługach online?

Polecam skarpetę.

Online 24/24

A przelewy robi się w nim rurami kanalizacyjnymi czy wodociągowymi?

W domciu wypisujesz druczek, wykopujesz kwotę jaka potrzebna, ciśniesz na moto na pocztę, ustawiasz się w kolejce za wszystkimi babciami i już po półgodzinie przelewy zlecone.

Polecam skarpetę.

weź jeszcze u mnie babie w kadrach wytłumacz żeby mi płacili wypłatę gotówką to kasuje konto w msyfie ..............kuźwa to jest 4 zakład z rzędu gdzie nie ma możliwości odbioru wypłaty w gotówce :(

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

Mam konto w mbanku już ze dwadzieścia lat. Konto bez opłat, wszystkie bankomaty bez prowizji. Kiedyś była jeszcze fajna promocja, że zwracali część wydatków za paliwo, jak się kupiło OC na samochód przez bank. W sumie 500 zyli przez rok. A OC kosztowało niecałe 300. To se ne vrati...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Guest yeuop

Po czesku "ne" z czasownikami piszemy razem.