Skocz do zawartości

Zakup nowego motocykla ZX6R GSX750R


Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł u mnie czas zmiany sprzętu, dlatego zastanawiam się nad zakupem nowego sprzęta.

W gre wchodzi sport, 600, 750(Najlepiej), 1000 raczej odpada ze względu na cene.

Póki co po necie wynalazłem takie oferty:

42 200 PLN - Kawasaki ZX6R : https://www.otomoto.pl/oferta/kawasaki-zx-6r-ninja-delta-plus-chorzow-ID6yyBUL.html

45 500 PLN - Suzuki GSXR 750 od Bogusławskiego: http://sprzedajemy.pl/suzuki-gsx-r-750-model-2016-nr36073972
Do żadnego z motocykli póki co się nie przymierzam ani nie negocjuje cen.

 

 

Moto miałoby być w leasing, dlatego od razu zapytam jaki jest całkowity koszt leasingu i ile(procentowo) wynosi opłata za ubezpieczenie(które jest obowiązkowe w przypadku leasingu)?
Czy lepiej poszukać jakiegoś 2-3 latka?

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie masz pakiet ok 4-5%. Leasing to temat złożony. Zależy od warunków, rat, okresu najmu i na końcu banku. Poproś o symulację sprzedawcę.

Edytowane przez Tommo

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leasing w zasadzie zaczyna się od około 104%, chyba że trafisz na jakąś promocję. Ubezpieczenie AC jest obligatoryjne i tak jak Tommo napisał - możesz liczyć na jakiś pakiet AC+OC w kwocie około 4-6% wartości pojazdu. Może warto pomyśleć o GAP na okres leasingu - czasem niewiele kosztuje a w razie czego pomaga. Na używane moto warunki leasingu a i pewnie ubezpieczenia będą mniej korzystne.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos z was kupował moze ostatnio moto od Bogusławskiego? Niecałe 10 lat temu na forum były różne opinie.
W salonie mnie straszą że od Bogusławskiego kupuję bez gwarancji i w przypadku akcji serwisowych będę mieć problem...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat, kupował u Bogusławskiego 3 motocykle. Z jednym, o ile pamiętam VFR miał problem. Przyjechała laweta, odwiozła naprawiony. Pamiętam też, że na serwis do 10000 km jeździł do wskazanych warsztatów. Ogólnie dobry wybór jeżeli chodzi o cenę. Kupując w autoryzowanym, płacisz za serwis, na który masz minimalną szansę. Bo jak nazwać inaczej to, żę w nowym moturze padnie silnik czy cała elektronika? Tylko wtedy to ma sens. Ja uważam patrząc na doświadczenia brata, żę kupno nowego w autoryzowanym serwisie, jest tylko wyrzuceniem kasy w błot. To już lepiej kupić coś po 3-5 latach i wychodzi na to samo

Z ciekawości zapytam ile jeszcze można zejść z ceny "wstępnej" u Bogusławskiego? Dziś dostałem ofertę z autoryzowanego salonu o 2 tys wyższą niż u B.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...