Skocz do zawartości

Yamaha XJ6N 2013 RJ22


AllStarBiker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Chciałbym wam przedstawić moje moto. Jest to mój pierwszy poważny motocykl, wcześniej jeździłem R125. XJ6N dławię na A2 ponieważ ogranicza mnie wiek ale jak wiadomo, dławie tylko dla dokumentu z hamowni i tyle. :D Yamahę sprowadzono z Wielkiej Brytanii, gdy ją kupiłem wymieniłem opony, manetki na Baracudy, lusterka sportowe, wydech Dominatora wsadziłem, krótkie mocowanie tablicy zrobiłem, zmieniłem kierunkowskazy na ledowe i dokładnie wyczyściłem wszystko. Kupiłem ją w stanie bardzo dobrym przed sprzedażą gościu wymienił cały napęd, kierownicę na renthala itd (mam na wszystko nawet rachunki co rzadko się trafia sprowadzając motocykl zza granicy).

Mam kilka planów co do niego, ale to z czasem wszystko i zawsze wrzucę tu jakieś foty z postępów. Jestem także amatorskim fotografem, ale staram się jak mogę więc jak coś złego lub coś wam nie pasi w jakiejś fotce to zawsze powiedzcie a spróbuje to poprawić w innych sesjach.
Trochę info:
Marka: Yamaha
Model: XJ6N RJ22
Rocznik: 2013
Przebieg: 14000
Dodatkowe wyposażenie: Krótkie klamki sportowe, krótkie mocowanie tablicy rejestracyjnej, wydech dominator, opony Michelin i Continental, napęd DIDa, kierownica renthala, manetki baracudy, crashpady r&g.
Brakuje tylko ABSu...

32721245343_a9b0bf108c_z.jpg

 

33152215670_ab8fcf029d_z.jpg

 

33535871965_47fb554ffe_z.jpg

 

33535847715_c059e5aec7_z.jpg

 

33407113111_7501785068_z.jpg

 

33407110661_5e5ccab980_z.jpg

 

32692003114_e56f95866b_z.jpg

 

33378721442_55657767f5_z.jpg

 

Zapraszam również na mój fanpage na facebooku, będę tam wrzucał filmiki z youtube'a itd. Nagrywałem wcześniej już także obiecuje, że nie zawiodę pod względem jakości. :D

https://www.facebook.com/AllStarBiker/?fref=ts

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dławię na A2 ponieważ ogranicza mnie wiek ale jak wiadomo, dławie tylko dla dokumentu z hamowni i tyle. :D

 

rzeczywiście jest się czym chwalić... :banghead:


Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla mnie mimo wszystko A2 nie powinno być wprowadzone, to co napisałem było napisane ironicznie... wiadomo, dużo osób ściąga potem blokadę i może też tak uczynię. 48 koni to naprawdę malutko na taką wagę itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...