Skocz do zawartości

Kask na nakeda do 2tys Schuberth S2 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam S3 od 3 lat wcześniej nolan. Neked dużo tras, polecam stopery (uwaga - zauważyłem że w stoperach = brak hamulców odkrecania manetki)

S3 ok ale następny będzie innej firmy bo mam duże Ale do schubertha :-(

Skrzypi, ciężko się zamyka szczęka, pinlock już 3 rysuje się fest do tego nie zdaje egzaminu często się rozszczelnia, podbródek w szczęce się powyrywal z połączeń. okładzina w środku się odkleja i uwiera w lepetyne, Do tego nic a nic się nie ułożył po prostu musiałem wyciskać w środku wałkiem do ciasta żeby nie uwieraŁ po dłuższej jeździe.

Jedyny Plus i dlatego to jeszcze mam to zintegrowany kołnierz scala rider. oraz fajny dizajn Biały z malowaniem globus. no i mała skorupa względem rozmiaru. Następny będzie jakiś nowy szczekowiec od szoja airoh lub hjc albo shark ( noszę okulary )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem kasku w średniej półce czyli nie najdroższe modele i nie najtańsze.

 

Moje faworyty:

 

1) Arai Chaser-X

cena: 2100zł

 

2) Bell Star

cena: 1900zł

 

Biorę jeszcze pod uwagę:

 

1) AGV K-5

cena: 1650zł

 

2) HJC RPHA 11

cena: 1600zł

 

3) Shoei NXR

cena: 1750zł

 

 

Zakup kasku to nie codzienna sprawa i chcę kupić coś co posłuży mi sensownie na kilka następnych sezonów.

Arai zawsze kojarzył mi się z ikoną bezpieczeństwa i dopracowaniem każdego możliwego szczegółu.

Podobnie jak Bell który też wprowadza sporo innowacji w zakresie bezpieczeństwa.

 

Staram się nie przekroczyć 2000zł chociaż do Arai jestem w stanie stówkę dorzucić.

 

Wypisałem jeszcze 3 inne modele które są polecane na tym forum.

 

Chciałbym poznać opinie posiadaczy którzy mogą w skrócie wypowiedzieć się jak chodzi o użytkowanie.

Szczególnie tych którzy mają u siebie Arai czy Bell. Inne modele wymienione, oczywiście też mile widziane opinie z użytkowania.

 

 

 

Nie wiem dlaczego ktoś przełożył mój post tutaj, ja nie szukam kasku na nakeda.

Edytowane przez gandziorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...