Skocz do zawartości

Gdzie można legalnie pojeździć w okolicy Kielc


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Czy są tu jacyś lokalsi z okolic Kielc? Ja w październiku sprowadziłem się do Masłowa, w listopadzie przywiozłem mojego dziadziusia w postaci XT350. Teraz pogoda pozwala już na eksplorację terenów. Asfalty omijam szerokim łukiem interesują mnie tylko bezdroża. Dziś jeździłem w okolicach Klonówki, Telegrafu, Mójczy, Sukowa- jeden facet mnie psem poszczuł, drugi krzyczał 'wypier... Na Białogon', stad też przedmiotowe pytanie- gdzie można tu legalnie pojeździć, czy możecie polecić jakieś fajne trasy i czy na Bialogonie faktycznie jest coś wartego uwagi? A może jest ktoś z okolicy kto potrzebuje towarzystwa na enduro? Niech to będzie luźna dyskusja bez spiny co wolno, a co nie wolno endurakowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie akcje są wszędzie , nie trafisz w PL terenu żeby był spokój :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, polecam właśnie jazdę po torze, a nie upalanie ludziom pod oknami albo po lasach. W rejonie Kielc masz 2 zajebiste obiekty: twardy tor w Dębskiej Woli (Morawica) i miękki, bardzo lubiany przez wszystkich tor w miejscowości Kowala. Przy okazji: w Dębskiej Woli 2.04 są zawody, więc wpadaj pokibicować :)

Lokalizację obydwu torów znajdziesz >>TU<<

 

A tu masz filmik za zajawkę z Dębskiej Woli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak nie trafisz? Przecież są specjalne tory

 

wybacz nie chce mi się 235434253562 raz tłumaczyć czym jest enduro a czym mx , poszukasz sobie ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...