Skocz do zawartości

Fotelik samochodowy dla dziecka


To_masz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie mała jeździ w maxi cosi axiss.

 

Jedne z najlepiej wydane pieniądze.

 

Obracanie fotelika rewelacja- prościej dziecka włożyć w fotelik chyba się nie da.

Na trasie mała głodna- zjeżdżamy w piękne okoliczności przyrody, mama obraca fotelik w swoją stronę i bez problemu karmi.

 

Ma dobre trzymanie głowy jednak nie jest tak rozbudowane jak w np. Romerze i ciekawski dzieciak może popatrzyć sobie nie tylko przez przednią szybę ale także przez boczną.

 

Mała zasypia- jedną ręką fotelik do góry robiąc "kołyskę" i głowa małej już nie spada na klatkę.

 

Wszystko idealnie chodzi czy to szybkie luzowanie pasów do wyjęcia dziecka czy też podnoszenie do góry czy obracanie.

Jedyny minus to delikatny język odblokowania obracania ale jak za niego nie ciągnąć to długo posłuży.

 

Mam wersję na pas i naciąg pasa jest bardzo dobrze rozwiązany.

 

Ogólnie najważniejsza zasada to nie kupować fotelika bez przymierzenia do samochodu. Niektóre siedzenia są tak wyprofilowane, że dół fotelika może nie przylegać do kanapy.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby jakaś zmowa cenowa była, praktycznie wszędzie taka sama cena 999,- i tyle dałem. Kupowałem w Pruszkowie w sporym sklepie, duży wybór i wszystko na miejscu, można bez problemu dziecko przymierzyć do wielu różnych modeli.

W sklepie gdzie oglądałem young sport i young sport hero za 900,czyli musieli miec bajzel w cenach :) zamawiam przez neta young sport za 750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Recaro... Oba Szkodniczki mi w takich jeżdżą. Co prawda teraz będzie trudniej bo młoda wyrasta z 3ciego i siądzie już na samej poduszce, ale młodego w różowy fotelik nie wsadzę ;) .

Mam ten pierwszy z podstawą isofix i uchwytami do mocowania w podwoziu wózka jak coś ;).

Edytowane przez quasimodoo

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...