Skocz do zawartości

Luz zaworowy ZR-7, linka gazu


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

 

Zabrałem się za regulację zaworków i pomyślałem że zapytam/ doradzę się Was, posiadaczy/mechaników Kawasaki ZR-7,

 

Luz zaworowy ustawić w górnej granicy czyli bliżej 0.18mm czy trzymać się dolnej 0.08mm ? Jakie macie doświadczenia w tym temacie ? :cool:

 

I pytanko drugie, linka zamykająca od rolgazu kończy żywot i tu pytanie: macie jakieś doświadczenia z linkami firmy "Sliny Glide" znalazłem taką za około 50zł co się wydaje uczciwą ceną za linke, ale nie wiem jak z jakością ? LINK :huh:

 

 

 

Pozdr

Michal

 

P.S. wie ktoś jak po polsku nazywają się te korki wałków rozrządu w zr7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba będzie narazie poskładać na tym co jest, z sylikonem powinny jeszcze sezon pojeździć. :cool:

 

A co do luzów ? Jakieś podpowiedzi ?

Na silikonie dłużej pojeździ niż na nowych.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelkę pod pokrywę od razu kup, bo to jednorazówki, a o ile pamiętam to chyba jest grafitowa. I polecam trzymać się środka, chyba że masz zapiski z ostatniej regulacji zaworów, wiadomo wtedy co się dzieje z zaworami.

Edytowane przez Herdi

-------------------
Pozdro Herdi

Śrubkomistrz w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kurde zgubiłem z ostatniej regulacji moje hieroglify :/ Zrobię jak najbliżej środka pewnie jak ktoś nie nie wypowie czy w tych silnikach luz się powiększa czy nie :cool:

 

Co do uszczelki, no oryginał jest grafitowy ale że tak to ujmę 150zł .. zakładam uszczelkę od zephyra z małymi poprawkami na bokach, niecałe 40zł, a poprzedni sezon ładnie trzymała a była papierowa (athena).

 

Nie wiem jak z tą linką, po necie szukam ale mało o tym jest, pewnie będę musiał za-eksperymentować :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...