Jump to content
Robert J.

Oferty pracy

Recommended Posts

13 minut temu, ks-rider napisał:

No i gdzie te mozliwosci ?  🤣

🙂

Przecież jeszcze nie otworzyłem rudej. Dopiero po czternastej.

W dniu 11.01.2020 o 14:58, kiler napisał:

prawdziwy gentleman - nie pije przed 13   😀

Zawsze gdzieś na ziemi jest po 13, wystarczy zmienić w zegarku strefę czasową. :  )

• Haha 1

Ostatnio przeglądam ogłoszenia z ofertami pracy i uderzyła mnie jedna dość delikatna sprawa.

Firmy poszukują człowieka najlepiej młodego świeżo po studiach. Z zastrzeżeniem, że wymagają przynajmniej dwuletniego doświadczenia i państwowych uprawnień, które można zdobyć tylko gdy posiada się udokumentowany staż pracy.

Jak to w ogóle działa?

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

31 minut temu, fincher napisał:

Ostatnio przeglądam ogłoszenia z ofertami pracy i uderzyła mnie jedna dość delikatna sprawa.

Firmy poszukują człowieka najlepiej młodego świeżo po studiach. Z zastrzeżeniem, że wymagają przynajmniej dwuletniego doświadczenia i państwowych uprawnień, które można zdobyć tylko gdy posiada się udokumentowany staż pracy.

Jak to w ogóle działa?

Takie wymagania byly i 20 lat temu!

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Aktualizuje. Trochę sobie ponarekam.

Rozumiem, że człowiek świeżo po studiach bez doświadczenia w zawodzie nie dostanie zbyt wielkiej kasy ale są jakieś granice przyzwoitości. 

Ostatnio odrzuciłem ofertę pracy za 2800brutto i przez niedoszłego pracodawcę zostałem określony jako przedstawiciel  roszczeniowego pokolenia.  

"Jak żyć panie premierze?"

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Aktualizuje. Trochę sobie ponarekam.
Rozumiem, że człowiek świeżo po studiach bez doświadczenia w zawodzie nie dostanie zbyt wielkiej kasy ale są jakieś granice przyzwoitości. 
Ostatnio odrzuciłem ofertę pracy za 2800brutto i przez niedoszłego pracodawcę zostałem określony jako przedstawiciel  roszczeniowego pokolenia.  
"Jak żyć panie premierze?"
Nie narzekaj, tylko się ciesz, że nie będziesz dla typa pracować. pomyśl jakich bredni byś musiał na codzień słuchać.

--
Ups, się czy to wysłało?