Jump to content

Oferty pracy

Guest
 Share

Recommended Posts

31 minut temu, fincher napisał:

Ostatnio przeglądam ogłoszenia z ofertami pracy i uderzyła mnie jedna dość delikatna sprawa.

Firmy poszukują człowieka najlepiej młodego świeżo po studiach. Z zastrzeżeniem, że wymagają przynajmniej dwuletniego doświadczenia i państwowych uprawnień, które można zdobyć tylko gdy posiada się udokumentowany staż pracy.

Jak to w ogóle działa?

Takie wymagania byly i 20 lat temu!

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

• 2 weeks later...

Aktualizuje. Trochę sobie ponarekam.

Rozumiem, że człowiek świeżo po studiach bez doświadczenia w zawodzie nie dostanie zbyt wielkiej kasy ale są jakieś granice przyzwoitości. 

Ostatnio odrzuciłem ofertę pracy za 2800brutto i przez niedoszłego pracodawcę zostałem określony jako przedstawiciel  roszczeniowego pokolenia.  

"Jak żyć panie premierze?"

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Aktualizuje. Trochę sobie ponarekam.
Rozumiem, że człowiek świeżo po studiach bez doświadczenia w zawodzie nie dostanie zbyt wielkiej kasy ale są jakieś granice przyzwoitości. 
Ostatnio odrzuciłem ofertę pracy za 2800brutto i przez niedoszłego pracodawcę zostałem określony jako przedstawiciel  roszczeniowego pokolenia.  
"Jak żyć panie premierze?"
Nie narzekaj, tylko się ciesz, że nie będziesz dla typa pracować. pomyśl jakich bredni byś musiał na codzień słuchać.

--
Ups, się czy to wysłało?

• 1 year later...
W dniu 29.06.2020 o 18:08, fincher napisał:

Widzisz, jeden gościu powie Ci, że 2800 to dla Ciebie aż nadto, a drugi da Ci 5x tyle bez zająknięcia.

Wszystko to sprawa subiektywna.

Niedawno wciągnąłem kuzyna do branży IT, 2 lata się uczył (z przerwami, bo się opierdalał), po niecałych 2 latach pracy ma już 10k na czysto i nowe życie (wcześniej ledwo 2k zarabiał) - a jest dopiero w połowie drogi.
Wszystko się da, tylko trzeba się wstrzelić w odpowiednią branżę.

Edited by Damian85

2 godziny temu, Damian85 napisał:

Widzisz, jeden gościu powie Ci, że 2800 to dla Ciebie aż nadto, a drugi da Ci 5x tyle bez zająknięcia. 

ponieważ jestem ciut zmęczony i to nie chce mi się nabijać to podpowiem ci - spójrz na datę posta na który odpowiedziałeś

• 1 month later...

Czy większość mechaników motocyklowych ma jakieś formalne wykształcenie w tym kierunku? Chciałbym zmienić branżę z moich podatków na motocykle, bo od dziecka naprawiałem samemu swoje maszyny i się jako tako na tym znam, ale nie na studiach nie miałem nic z naprawy moto (co dziwne nie jest) i nie mam też doświadczenia zawodowego w tym zakresie. Przyjmą mnie czy raczej nie?