Jump to content

Oferty pracy

Guest
 Share

Recommended Posts

No właśnie. Czyli zdobyć wiedzę za pieniądze podatników którzy płacą podatki w Polsce, a potem wyjechać... ot, szczególnie pojmowany patriotyzm ;)

Ja tam zawsze jestem zdania że praca jest, tylko wielu się nie chce "za takie pieniądze" pracować. A np, Ukraińcom się chce. Czy yeuopowi w UK, gdzie wielu się nie chce za taką kasę palcem kiwnąć i siedzą na zasiłkach.

Praca zawsze jest, częściej motywacji nie ma :P

System zawinil, nie czlowiek

Zawsze mowie swoim malym kuzynom z Polski, uczcie sie do oporu w tym pieknym kraju, a doswiadczenie zdobywajcie na calym swiecie.

Ks, ta bajka nieaktualna odkąd dziewice się skończyły.

Znaczy, nie balo wskazane abym przed laty Krakow odwiedzil ? :icon_mrgreen:

Ale przeca nowe sie caly czys rodza wiec jak ?

:crossy:

System zawinil, nie czlowiek

Zawsze mowie swoim malym kuzynom z Polski, uczcie sie do oporu w tym pieknym kraju, a doswiadczenie zdobywajcie na calym swiecie.

Ale na całym swiecie tak jest, jak są warunki uczysz się a potem jedziesz w swiata, albo odwrotnie, jedziesz w swiat sie uczyć a potem wracasz do Ojczyzny pracować ........... więc Buber nie pitol głupot :D

głupot nie głupot. Dla jednym patriotyzm to besjbol z powstańcem, dla innych zrobienie czegoś konkretnego typu inwestycja czy stworzenie miejsca pracy, czy działalność w radzie miejskiej, osiedlowej..

Żyj tak, żeby Twoich pomników nie musiała pilnować policja.

Pegi na Twitterze.

A w życiu! Każdy jest patriotą na swój sposób i nie mi mówić który lepszy. Każdy sam sobie może ocenić co jest lepsze. A skoro tak, to może napiszesz jaki patriota dla Ciebie byłby idealny? Czy "nie chce mi się".... ? ;)

Pegi na Twitterze.

Nie ma idealnego bo musiałbym tym samym narzucić innym swój własny pogląd na tę sprawę ;)

Czyli - "nie chce mi się".... ;) jednak....

A wiesz, zamiast "narzucić" można "przekonać", tyle że to drugie jest trudniejsze bo wymaga dyskusji i argumentów :)

Edited by Buber

Pegi na Twitterze.

głupot nie głupot. Dla jednym patriotyzm to besjbol z powstańcem, dla innych zrobienie czegoś konkretnego typu inwestycja czy stworzenie miejsca pracy, czy działalność w radzie miejskiej, osiedlowej..

Nie każdy nadaje się na przedsiębiorcę czy polityka. Niektórzy po prostu chcieliby zwyczajnie pracować, korzystając z wykształcenia zdobytego wcześniej. A że przemieszczają się tam, gdzie uważają, że im będzie lepiej...

Nie każdy nadaje się na przedsiębiorcę czy polityka. Niektórzy po prostu chcieliby zwyczajnie pracować, korzystając z wykształcenia zdobytego wcześniej. A że przemieszczają się tam, gdzie uważają, że im będzie lepiej...

Absolutnie się z Tobą zgadzam. Nerw mi tylko wchodzi jak ci co wyjechali z powodów czysto ekonomicznych pouczają o patriotyzmie i polskości tych co zostali. Tylko tyle ;)

Pegi na Twitterze.

Guest komandosek

Absolutnie się z Tobą zgadzam. Nerw mi tylko wchodzi jak ci co wyjechali z powodów czysto ekonomicznych pouczają o patriotyzmie i polskości tych co zostali. Tylko tyle ;)

Rzeczywiście, ktoś wyjechał z powodów czysto ekonomicznych bo nie było co do gara włożyć a rodzine utrzymać trzeba - to wypowiadać się nie ma prawa bo Buber złapie nerwa.

Ktoś poszerzył trochę horyzonty i patrzy z innej perspektywy - to też wypowiadać się nie ma prawa bo Buber złapie nerwa.

Btw. podbijam oferty pracy - co prawda firmy zagraniczne i kapitał budujemy nie dla PL - ale można wypowiadać się na forum bez obaw o czyjeś nerwy :D

Rzeczywiście, ktoś wyjechał z powodów czysto ekonomicznych bo nie było co do gara włożyć a rodzine utrzymać trzeba - to wypowiadać się nie ma prawa bo Buber złapie nerwa.

Ktoś poszerzył trochę horyzonty i patrzy z innej perspektywy - to też wypowiadać się nie ma prawa bo Buber złapie nerwa.

Btw. podbijam oferty pracy - co prawda firmy zagraniczne i kapitał budujemy nie dla PL - ale można wypowiadać się na forum bez obaw o czyjeś nerwy :D

No jak ja Cię lubię! Wykapane dzieło propagandy :)

Wszak zapraszam do (rzeczowej) dyskusji, a jedyne co napiszesz to to że ja odmawiam prawa wypowiedzi? Już grubiej nie umiałeś tego argumentu uszyć?

Gdzie ja komu odmawiam poszerzania horyzontów? Teraz to już totalnie mi bzdury w klawiaturę wstawiasz.

Więc proszę - nie PRZEKRĘCAJ moich wypowiedzi. Chociaż tyle. Bo nie spodziewam się rzeczowej dyskusji, ale chociaż nie sugeruj rzeczy których nie napisałem....

Pegi na Twitterze.

Guest komandosek

Jakie tu przekrecanie :D prosta sprawa - emigrant(adresat), który poucza o patriotyzmie i polskości (hipoteza) narazi się na denerwowanie Bubera (sankcja)

Prawie dobrze. Tyle że fakt że mnie irytują wypowiedzi emigrantów ekonomicznych na temat poprawy Polski, itd, nie jest żadną sankcją, tylko moim widzimisię.

Jak chcesz to Ci przytoczę definicję pojęcia "sankcja", ale będąc modny, napiszę tylko że "mi się nie chce"... ;)

A teraz mi jeszcze pokaż gdzie nie pozwalam się wypowiadać, albo krytykuję tych co poszerzają horyzonty....

Pegi na Twitterze.