Jump to content

Oferty pracy

Guest
 Share

Recommended Posts

kobity większe ale cos za coś :P

Fincher,

no co Ty, kobity tez sa normalne. wiekszosc w wymiarach

90 - 69 - 90

ale w calach :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

:crossy:

Ło Panie ładny pinionc, a ja głupi na jakieś studia poszedłem.

Studiujesz automatyka/ robotyka

Jesli ktos skonczyl ten dzial, a do tego na polibudzie w wawie hmm to nie wiem czy by mu wizy pracowniczej nie zasponsorowali, jesli nawet nie to bylby przyjety od reki

Dlatego warto uczyc sie w PL gdzie robi sie to mozna powiedziec za darmo

W zwiążku z dynamicznym rozwojem mongolskiej plantacji bawełny lokalnego lidera zanieczyszczenia powietrza poszukujemy osób na stanowisko :

Elektryk-mechanik maszyn i urządzen przemysłowych

Wymagania

-umiejętność spawania elektroda /mig/tig gaz plus uprawnienia

-programowanie logo , simatic , podstawowa obsługa

-zegary omrona , obsługa programowanie , umiejętność stworzenia sterowana w którym po nacisnięciu przycisku strt nie wywala bezpiecznika w rodzielni będzie dodatkowym atutem

-uprawnienia na wózki widłowe , podesty , otwieracze wody sodowej

-prawo jazdy B , mile widziane C

-umiejętność obsługi tokarki frezarki na poziomie żeby sobie ręki nie obciąć będzie dodatkowym atutem

-podstawowa wiedza z hydrauliki( rozmiary gwintów stosowanych w rurach nie w dupach kolegów rzecz jasna ) i pneumatyki ( potencjalny pracownik musi wiedzieć w którą się zakręca zawór w razie jak na stanowisku obok wystrzeli wąż )

-obsługa komputera na poziomie word, excel , google.pl

-umiejętność czytania schematu elektrycznego i mechanicznego na poziomie to chyba jest koło zębate zaraz poszukam w google co oznacza ten napis po niemiecku

-rozróżniania kolorów czerwony/niebieski

-wiedza w którą się odkręca normalną nakrętkę i przykręca jest mile widziana a że butla od gazu ma lewy gwint zanim go zerwiesz próbując odkręcić w lewo będzie traktowana jako super bonus

-niezniszczlny telefon

-mile widziane osoby głuche, ślepe nie lubiące się myć , warunki środowiskowe nie będą im sprawiały problemów

-niekaralność

-picie tyle ile inni nie więcej, mniej też nie bo kapusiów nikt nie trawi

-dyspozycyjność

-umiejętność pracy pod presją czasu

-umiejętność odebrania telefonu służbowego z dwoma zajętymi rękoma i prowadzenia konwersacji w huku startującego odrzutowca bez zestawu głośnomówicego jest warunkiem koniecznym

Oferujemy

-pracę w hujowym niewykwalifikowanym ( elektryk nie wie co ozncza kolor niebieski w przewodzie ) słabo zmotywowanym ale wesołym zespole ( mi dziś skrzynkę do stołu przyspawali to mendy a ja im tylko żywicą epoksydową kłódki pozaklejałem :( )

-system pizdozminowy przez pierwsze 3 miesiące ( tam gdzie ktoś idzie na l4 tam wchodzisz ty pod pretekstem lepszego poznania zmiany , więc nigdy nie wiesz jak idziesz za tydzień )

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-najniższą krajową po 3 miesiącach możliwość podwyżki do 2002 zł brutto

-możliwość zarobku extra poprzez 3 soboty pracujące w miesiącu

-autograf michoa

-możliwość zdobycia cennego doświadczenia życiowego ( pytam czy do końca wsunąć rurę , a janek - to ty wi wieku 29 lat nie wiesz że jak nie do końca to jaja bolą ? )

-możliwość poznania maszyn na jakich strugano dzbany w których potem koleś z nazaretu zamienił wodę w wino

CV prosimy wysyłać do mnie , informuję że skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami

Edited by michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

Michał, przekonałeś mnie biorę tę robotę. No przynajmniej będę się starał dostać

Yuby, golfa? W US? Toż to tylko jakieś przerośnięte V8 :)

Edited by fincher

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Czołem

Trochę z innej beczki moja księgowa szuka kogoś w miarę ogarniętego do klepania faktur praca w elastycznych godzinach Warszawa Bielany.

Więcej info na PW jbc.

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Co do Anglii- 8 funtów to wyjdzie 1000 miesięcznie?

Szału nie ma. Chata z 500, do tego paliwo na dojazd do pracy, rata za ubezpieczenie pojazdu, do tego opłaty typu śmieci, opłata RTV, mięso na obiad, flakon na łikend, czy tam pub czy wycieczka za miasto...

Ciutkę mało.

To zalezy .. Jak jestes sam to nie potrzena Ci cała chata, bierzesz z kumplami dom i masz ... po 150 funta.

1000-1300 to normalna wypłata. Oczywiscie poza Londynem bo tam to w ogóle wszystko inaczej.

Edited by majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Tyle to w pl można spokojnie zarabiać zamiast włóczyć się po świecie.

Zgadza się, ale na innym stanowisku niż w UKa :rolleyes: . Taki mały szczegół, ale bardzo istotny dla większości wyjeżdżających

Edited by -MANY-

Co do Anglii- 8 funtów to wyjdzie 1000 miesięcznie?

Szału nie ma. Chata z 500, do tego paliwo na dojazd do pracy, rata za ubezpieczenie pojazdu, do tego opłaty typu śmieci, opłata RTV, mięso na obiad, flakon na łikend, czy tam pub czy wycieczka za miasto...

Ciutkę mało.

Nie 1000 miesiecznie tylko 1150 £ na reke.

Gdy jest sie singlem i nie ma sie potrzeby mieszkania samemu, to spokojnie z tej kwoty odlozy sie 500£ miesiecznie.

Czy w Polsce z pensji zblizonej do minimalnej, jestes w stanie sam sie utrzymac i odlozyc 2500 zl?

Poza tym, Piotr nie napisal, ze jest tam mozliwosc robienia nadgodzin. Z nadgodzinami mozna zarobic okolo 1400-1500£ miesiecznie.

Tyle to w pl można spokojnie zarabiać zamiast włóczyć się po świecie.

Tak? No popatrz jakos wielu to zarabianie nie wychodzi:

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ile-zarabia-polak-wynagrodzenia-place,58,0,2179898.html

Wiecie co jest dziwne i w sumie smutne.

Jak w PL ktoś zarobi brutto 1500 to do domu przyniesie 1112 a w UK 1284. Co w obu wypadkach jest w okolicy minimalnej.

Jak zarobi w okolicy średniej czyli załóżmy 3000 to w PL przyniesie 2157 a w UK 2304.

A i w PL pracodawca zapłaci ZUS 618 a w UK NIC 279

Edited by kakmar

Nie 1000 miesiecznie tylko 1150 £ na reke.

Gdy jest sie singlem i nie ma sie potrzeby mieszkania samemu, to spokojnie z tej kwoty odlozy sie 500£ miesiecznie.

Czy w Polsce z pensji zblizonej do minimalnej, jestes w stanie sam sie utrzymac i odlozyc 2500 zl?

Poza tym, Piotr nie napisal, ze jest tam mozliwosc robienia nadgodzin. Z nadgodzinami mozna zarobic okolo 1400-1500£ miesiecznie.

Tak, tylko w swoim poście napisał magiczne zdanie "można po prostu sobie życie ułożyć".

Ludzie mają różne potrzeby, jak dla mnie wynajmowanie mieszkania z obcymi ludźmi, nawet z przyjaciółmi, życie pracą(nadgodziny), odmawianie sobie mięsa, wyjścia do restauracji, łikendowej wycieczki, bo drogo. Do tego odkładanie każdego funta i później trzepanie się ile to się zarabia przeliczając na złotówki to jakoś tak średnio ułożenie sobie życia.

Ale co kto lubi, w swoim poście odniosłem się do siebie.

Edited by spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Ludzie mają różne potrzeby, jak dla mnie wynajmowanie mieszkania z obcymi ludźmi, nawet z przyjaciółmi, życie pracą(nadgodziny), odmawianie sobie mięsa, wyjścia do restauracji, łikendowej wycieczki, bo drogo. Do tego odkładanie każdego funta i później trzepanie się ile to się zarabia przeliczając na złotówki to jakoś tak średnio ułożenie sobie życia.

:clap:

na tym właśnie polega raj-wpierdalnie ryżu praca 7 dni w tygodniu i lans ile to zrobiłem a jak zaczniecie próbować życ normalnie w UK a nie jechać wydać w PL to nagle się okazuje że z minimlną na nic was nie stać

pojechać zarobić tak-żyć nie

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl