Jump to content

Oferty pracy

Guest
 Share

Recommended Posts

Mam dwie oferty pracy, pierwsza w mojej firmie W. B. potrzebna osoba do pracy na planie czyli opieki nad camera dolly i sprzetem tech. wymagany komunikatywny angielski pozwolenie na prace (zielona karta) niekaralnosc, obycie z narzedziami i chec do pracy, reszta do przyuczenia. Osoba zostanie zatrudniona przez firme zawnetrzna na okres 2 miesiecy, po tym okresie jesli sie sprawdzi (tzn nie bedzie sie opierdalac) dostanie umowe na stale, pelne ubezpieczenie (Kaiser) dla siebie i czlonkow swojej najblizszej rodziny. Stawka od 26.5 do 32 $ na godz to na poczatek, zaleznie jak wypadnie na rozmowie(tzn jak sie spodoba) maksymalnie mozna wyrobic 67 godz tygodniowo.

Druga to oferta z praca w NASA CA :) znajomy szuka osoby po robotyce, wymagania podstawowe jak powyzej, stawka od 40 do 50$/ godz. na poczatek, po paru latach stawka na tym stanowisku dochodzi do 75 $ na godz, krotka liczac wszystko co robisz powyzej 40 godzin masz 1.5 x na godz. czyli 100 $/h :) malo tego praca z synem papcia chmiela, pracuje jeszcze tam kilku polakow wiec latwosc kontaktow i pomoc bedzie.

Kontakt na pw

Camera dolly to proste urzadzenia jak ktos ma troche pojecia z mechaniki bedzie sie nudzil przy tym, tak wyglada w srodku ta maszynka, lancuchy, zebatki, hydraulika itd13178057_10153796339833621_7745187052008

Tzn idea jest taka, ze tutaj każdy wklejamy znane nam oferty pracy?

Bo u mnie szukają pickerow owocow i warzyw, początkowo chyba 7,5 gbp na godzine, jak się człowiek wykaze, to można dobic do 8gbp.

No a wtedy to już wiadomo - można sobie po prostu zycie ulozyc.

Co do Anglii- 8 funtów to wyjdzie 1000 miesięcznie?

Szału nie ma. Chata z 500, do tego paliwo na dojazd do pracy, rata za ubezpieczenie pojazdu, do tego opłaty typu śmieci, opłata RTV, mięso na obiad, flakon na łikend, czy tam pub czy wycieczka za miasto...

Ciutkę mało.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Kurde, angielski znam, urodzony w USA ..... tylko tej karty nie mam ale z tego co się orientowałem to nie było by problemu ...... hmmm....... a praca gdzie? jakie miasto?

Obie sa w LA. Kilka osob pytala sie mnie o prace tutaj wiec....

praca jest i czeka

bozoo ..... ja wiem co piszę, jako syn dyplomaty, prawo ziemi mnie nie obowiązuje.

A to ciekawe, nie wiedziałem o takim wyjątku. Chociaż w związku z tymi wydaleniami, brzmi logicznie.

Edited by bozoo