Jump to content
marrio

Gdzie w Poznaniu polakierować kask ?

Recommended Posts

Cześć wszystkim po długiej przerwie,

w ubiegłym roku kupiłem nowy kask bo stary był stary a poza tym spadł mi z moto podczas tankowania. Ponieważ przyzwyczajam się do rzeczy i ludzi :). Chciałem mieć taki sam. niestety już nie produkują tego modelu i musiałem kupić w takim kolorze jaki był dostępny. Nie bardzo mi się podoba i chcę go przemalować na kolor motocykla. Nie chodzi mi o jakieś wymyślne ornamenty ( no może jakieś logo ) . Czy możecie polecić kogoś w Poznaniu lub okolicy kto fachowo robi takie rzeczy ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi .

Pozdrawiam Marrio.

Kiedyś myślałem o tym samym i znalazłem namiary w necie na gościa, ktory malował takie rzeczy i robil cuda aerografem (na dolnym tarasie Rataj). Widziałem jego prace i byly naprawdę fajne. Ale jak wysmyczył mi cenę prawie tysiaka, to mi się odechciało. Tłumaczył, że malowanie kasku to nie jest robota dla lakiernika, tylko artysty, a to kosztuje.

Mariusz - ktoś tu na forum oferował takie futrzane czapki na kask wyglądające jak postaci z ulicy sezamkowej :D

a tak serio - chcesz malować w jeden kolor czy jakiś aerograf?

jeden znajomy bawi się aerografem ale to w Kościanie.

innym rozwiązaniem jest hydrografika ale nie wiem czy Twój kask można rozebrać. myślę, że właśnie przygotowanie czapki do malowania może być największym problemem.

co to za kask (producent/model)?

Edited by konrad1f

Konrad, zasadniczo chcę jeden kolor, plus ewentualnie jakieś logo VF albo HONDA. Kask Caberg Downtown S, jest rozbieralny można wyjąć wyściółkę, blendę itp. A co do czapek z futra to wystarczy, że zdejmę kask i już wyglądam jak Bunsen Miodowy ( czy jak tam nazywa się ta postać ) :biggrin:.

A z innej beczki, nie mogę nic napisać z domowego kompa- chyba coś z konfiguracją. :banghead:

Edited by marrio

Taki srebrno-beżowy metalik. Kumple od momentu jak mnie w nim zobaczyli mówią na mnie Hermaszewski .

beżowy

Co to jest za kolor? Nie możesz po ludzku? :biggrin:

Właśnie dlatego, że taki nieludzki jest ten kolor chcę go zmienić :)

Taki srebrno-beżowy metalik. Kumple od momentu jak mnie w nim zobaczyli mówią na mnie Hermaszewski .

dobra ksywa ;)

https://www.facebook.com/Guli-Customs-379504758831019/

nie wiem jakie ceny - wiem tylko, że malował traję zrobioną przez mojego znajomego

Edited by konrad1f

Dzięki, prace wyglądają profesjonalnie. Zadzwonię i sprawdzę czy mnie stać ?

Konrad, zadzwoniłem, umówiłem się. Wstępnie cena jest ok. Po wszystkim wrzucę fotki.

gdyby coś było nie tak to ja nie polecałem :P

Konrad, zadzwoniłem, umówiłem się. Wstępnie cena jest ok. Po wszystkim wrzucę fotki.

Może spotkamy się gdzieś na kawie w sezonie i rzucę okiem. Też myślalem o czymś takim, ale cena mnie wtedy zgięła. :)

Zobaczymy czy będzie co oglądać ? Jak odbiorę wrzucę foty.

• Create New...