Skocz do zawartości

Gruzja z opcją Armenii - czerwiec albo lipiec 2017


Turistic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chodzi mi po głowie wyjazd do Gruzji z opcją Armenii włącznie w czerwcu lub lipcu (termin do uzgodnienia). Dojazd przez Ukrainę, przejściem Yunakovka do Rosji i dalej w dół do Gruzji. Powrót podobnie ewentualnie dla odmiany przez Turcję (chociaż ta trasa nudna podobno). Trasa raczej asfalt, ale w Gruzji częsciowo szutr oraz trochę off'a. Z relacji Kolegi wynika że czasami się takie zdarzają http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/176001-gruzja-2016/?p=2257443. Spanie dowolnie. Namiot + tanie noclegi u lokalsów. Dojazdówki do 600km/dzień, bo na moim pierdzipędzie dłużej się nie da - d..pa boli :laugh:

Ogólnie wyjazd bez spiny i gonitwy, nakierowany zarówno na zobaczenie kawałka świata jak i na wieczorne pogaduchy przy czymś mocniejszym :)

 

Ktoś planuje coś podobnego?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam . czy temat aktualny ? czy zaszły jakieś zmiany ? planuje bardzo podobną trasę , mam tylko problem jak zwykle zresztą z terminem , a mianowicie urlop mam od 5 do 27 sierpnia , i w moim wypadku nie mam możliwości zmiany . Jeżeli Twój plan się nie zmienił a termin wyjazdu jesteś w stanie zmienić możemy coś wspólnie zaplanować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku planujemy Dagestan.Ruszamy pod koniec lipca do 20 sierpnia.Raczej Gruzję ominiemy .Choć jeszcze nie wiadomo.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagestan , Czeczenia to też jest na planowanej trasie , ale Gruzja to podstawa i ogólnie kaukaz po rosyjskiej i gruzińskiej stronie chciałbym zobaczyć , termin ja mogę startować najwcześniej 5 sierpnia . ale jeżeli jesteście w stanie przesunąć termin to ja chętnie dołączę jeżeli nie na całą to na część wyprawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z terminem,bo to kolega planuje.Ja nie mam problemu,biorę urlop kiedy chcę.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . czy temat aktualny ? czy zaszły jakieś zmiany ? planuje bardzo podobną trasę , mam tylko problem jak zwykle zresztą z terminem , a mianowicie urlop mam od 5 do 27 sierpnia , i w moim wypadku nie mam możliwości zmiany . Jeżeli Twój plan się nie zmienił a termin wyjazdu jesteś w stanie zmienić możemy coś wspólnie zaplanować .

Cześć,

 

Temat aktualny. Co do terminu to muszę jeszcze potwierdzić. 3 tyg jakie zaplanowałeś na wypad będą optymalne na tą trasę. Póki co mam deficyt czasu (robota), ale jak się ogarnę to dam znać co i jak.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...