Skocz do zawartości

Dlaczego nie masz jeszcze Thruxtona R w swoim garażu?


Rekomendowane odpowiedzi

Brytyjski racer nie jest motocyklem bez wad. Polerowana półka wygląda dość pretensjonalnie, a mały bak zmusza do częstych wizyt na stacji paliw.
Ale to wady podobne do delikatnego seplenienia Anji Rubik, czyli żadne!

 

 

http://www.ridetobe.com/triumph-thruxton-r-piekno-w-detalach/

http://www.ridetobe.com/triumph-thruxton-r-piekno-w-detalach/

 

 

5VYTQ4e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się przyznać, że Bobber mnie troszkę rozczarował :sad:

Wygląd i styl jest oczywiście OK. Tutaj nie mam nic do zarzucenia, ale osiągi... Kurczę, przy takim roadsterze mogliby się trochę postarać. Narobili szumu przy prezentacji, że to niby nie wiadomo jaki dragster... A tu moc niższa niż w moim "zwykłym" T120 - 77 KM, ja mam 80 KM. Maksymalny moment obrotowy prawie ten sam - Bobber 106Nm, T120 105 Nm. I to jeszcze w T120 korzystniej, bo przy niższych obrotach (3100 rpm, w Bobberze 4000 rpm).

A przecież z tego silnika można wyciągnąć dużo więcej: Thruxton R ma 97 KM i 112 Nm przy 4950 rpm.

Po zapowiedziach myślałem, że Bobber będzie normalnie d...pę urywał, a tu taka trochę popierdółka wyszła...

Ale styl faktycznie OK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób się nie zgodzić. Miałem nadzieję, że to będzie dupourywacz w klasycznej (z dystansu) formie. Stylistyka trafia w mój gust. Silnik? Jest jak jest.

 

Ale patrząc na szybkość reakcji konstruktorów i projektantów Triumpha w ostatnich latach za dwa sezony będzie wersja Bobber Super Turbo R. I wtedy się zdecyduję :-)

 

A Thruxton R? Najładniejszy seryjny Cafe (subiektywnie).

Edytowane przez Maartin

---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jakby miał być jakiś Bobber R, albo coś tam, to by wypuścili oba na raz. Tak, jak Thruxtony, albo teraz Street Triple - od razu cała rodzina. Więc chyba nic z tego. A szkoda.

Co do urody Thruxtona, to się zgadzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak im "target" zacznie kręcić nosem, to się obudzą z ręką w nocniku :biggrin:

Generalnie jestem fanem marki i nie chcę innych motocykli, ale... w tym przypadku mam jakieś takie dziwne uczucia. Na prezentacji Bobbera w Warszawie na proste pytanie o osiągi sprzedawca robił tajemniczą minę - że jeszcze sami nie wiedzą, że firma nie puszcza pary z ust (na stronie www Triumpha faktycznie nic nie było). No i mam teraz takie wrażenie, że chcieli, żeby ludzie zamawiali w ciemno... Mogli przecież od początku dać pełne info. Jak zamawiałem T120 to wiedziałem wszystko (mimo, że ich jeszcze w Polsce nie było). Ale dobra, kończę... temat jest o Thruxtonie :biggrin:

Edytowane przez Stefanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...