Skocz do zawartości

Kawasaki Z900 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Są tu jacyś fani Kawy?

 

Zieloni zastąpili Z800 modelem Z900 na 2017. 125ps i 210kg (21kg mniej od poprzednika) to duży krok naprzód. Zapowiadana cena ok. 9k€

 

W tym roku jest troche zmian w tym segmencie:

 

- nowy Z900. 125ps/98Nm/210kg

- nowy GSX-S 750 114ps/81Nm/213kg

- nowy Street Triple 765 113ps/185Kg

 

Wygląda na to że jeśli chodzi o japońskie R4 to Kawasaki w tym roku zaprezentowało najciekawszy pakiet. Yamaha i Triumph mają R3 i wagowo całkiem w innym wymiarze a Honda khem, CB650...

post-40157-0-20957000-1485844926_thumb.jpg

Edytowane przez R@F
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do serio Z dołączył nowy model Z650 również, ciekawe czy zakończy to produkcje er6n. Co do Z900 zieloni zrobili odważny krok, linia Z trochę inaczej przyzwyczaiła użytkowników do stylistyki, tu zupełnie inna konstrukcja ramy i raczej nie wstylu zielonych w ostatnoch latach. Silnik jak się nie mylę na bazie Z1000sx,se. Czas pokaże czy zyska popularność. Moim zdaniem już Z800 trochę tak na siłę było zrobione aczkolwiek osobiście mi się podoba. Na 2017 wyszła też wersja R Z1000se ale cenowo kosmos, ponad 60k a za 900 37k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już w ofercie w PL, Jak pisałem do zielonych pod koniec roku nie znali jeszcze ceny (aczkolwiek można było już złożyć zamówienie), teraz już wiadomo z ofert :)

http://allegro.pl/kawasaki-z900-2017-moto-moto-lodz-i6685412870.html

Edytowane przez Dejv81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestruje. Jest roczna karencja dla motocykli, które nie zdążyły się sprzedać a są nowe i stoją po salonach jeszcze.

Hmmm może przez ta karencje będzie możliwość nabyć nowe moto bez ABSu za całkiem przyzwoite pieniądze, zapewne będą chcieli wyprzedac szybko stany magazynowe na Europę zanim minie karencja. Ale to tylko moje domysły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przyznam ze nie wiedzialem. W de byly z tego powodu mocne promocje na koniec roku i nie wiem czy roczna karencja jest.

 

edit:

doczytałem - w de każdy wyprodukowany w 2016r motocykl powinien mieć abs a od 2017r już sie moto bez abs-u nie zarejestruje (np. stojący model 2015 w salonie miał do końca 2016r czas by sie sprzedać)

Edytowane przez R@F
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...