Jump to content
Sign in to follow this  
Andrzej57

szukam agencji marketingowej

Recommended Posts

Kłaniam się wszystkim którym chciało się otworzyć ten post.

Mam uprzejme pytanie.

Może ktoś zna i mógłby polecić dobrą i sprawdzoną agencję marketingową która przeprowadziłaby stosowną kampanię dla mojej firmy? Zakładam dłuższą współpracę. Oczywiście w Googlach jest ich sporo ale może ktoś ma jakieś własne doświadczenia.

Ja jestem z Lublina ale agencja chyba może być z innej miejscowości.

Z góry dziękuję za potencjalny odzew.

no dobra, a konkretnie? biznes, rodzaj kampanii, szacunkowy budżet albo chociaż oczekiwane media?

nie twierdzę, że coś mam - po prostu pytanie jest bardzo nieprecyzyjne, brak podstawowych informacji. co innego znaleźć agencję do wyprodukowania paru kubków z logo i paru pudełek długopisów, zupełnie co innego sensownie wydać kilka mln na tv i resztę w tej skali

jsz

bezmotocyklowy

Czego dokładnie potrzebujesz? Projektów, media planów, jaki budżet, gdzie ta reklama ma być itd. Napisz PW może pomogę.

Firma działająca w branży spożywczej, raczej mała, znana na lubelskim rynku. Chodzi mi o wzmocnienie marki, zwiększenie rozpoznawalności. Póki co nie wychodzę poza Lublin bo widzę jeszcze potencjał tu gdzie jestem. Nie chodzi mi o drukarnię i drobne gadżety bo z tym nie ma problemu. Chodzi mi przemyślaną kampanię w lokalnych mediach, bilbordach itp. Budżet jeszcze nie określony, może kilkadziesiąt tys zł

Daj niższe ceny niż u konkurencji to ludzie sami Cię znajdą :D

Why... So... Serious

Zapytam naszego Pracownika z kim współpracuje w Lublinie i dam znać. Najlepiej lokalnie kogoś kto zna rynek, lokalne media itd.