Skocz do zawartości

Triumph Street Triple 765


Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie sprzęt się nada idealnie do tego co piszesz. Odnośnie cen - nie jest to bardzo popularny sprzęt i ma to swoje zalety i wady. Wada jest taka, że niewielki wybór na ryunku. Zaleta jest natomiast taka, że triumpha nie jest łatwo sprzedać a to sprawia, że można znaleźć coś dobrego w przyzwoitej cenie, tylko niestety trzeba się naszukać.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sprzęt się nada idealnie do tego co piszesz. Odnośnie cen - nie jest to bardzo popularny sprzęt i ma to swoje zalety i wady. Wada jest taka, że niewielki wybór na ryunku. Zaleta jest natomiast taka, że triumpha nie jest łatwo sprzedać a to sprawia, że można znaleźć coś dobrego w przyzwoitej cenie, tylko niestety trzeba się naszukać.

 

Pozdr.

F.

 

A wiesz coś może o niezawodności tych sprzętów? Jakieś typowe przypadłości? Nie chciałbym żeby ciągle stał w serwisie. Idę zrobić zdjęcia CBF i na allegro z nią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz coś może o niezawodności tych sprzętów? Jakieś typowe przypadłości? Nie chciałbym żeby ciągle stał w serwisie. Idę zrobić zdjęcia CBF i na allegro z nią :D

 

Niestety nie, ale nie sądzę żeby były jakoś ponadprzeciętnie awaryjne, bo o tym na pewno nie słyszałem.

Tutaj masz dość długi temat, może coś znajdziesz:

http://forum.motocyk...h-speed-triple/

Ups - sorki - to jest o speed triple a nie street triple ale moze i tak warot zerknąć.

 

Poza tym masz angielskie forum, tutaj:

http://www.triumphrat.net/

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

jak wrażenia z użytkowania Streeta, możesz napisać coś więcej? :biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ciezko w ciagu godziny wyjechac za miasto, poszalec, zatankowac i wrocic. Poza tym na cudzym motocyklu nie ma co kozaczyc...

 

Mam Street Tripla R, wersja z 2011 rok przed liftingiem. Motor bajka, Na Plus: silnik, elastyczność, charakter, waga,hamulce i zawieszenie bajka. Na minus: duża średnica zawracania, paliwożerność, i twarda kanapa. ale to sa drobiazgi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło widzieć kolejnego "striciarza" ;)

 

Z tą paliwożernością nie ma tragedii - 7-8 litrów to chyba nie jest źle, biorąc pod uwagę zabawowy charakter Streeta. Promień zawracania faktycznie jak w autobusie... A kanapa IMHO jest bardzo wygodna, ale to już kwestia gustu :) Poza tym umówmy się - Street Triple nie ma wad. On ma tylko pewne groteskowe minusiki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z paliwem to u mnie ponizej 8 literków po mieście nie ma mowy aby zejść, fakt że trochę odwijam, zazwyczaj średnia wychodzi 8,5-8,7l./100km. Ostatnio wyminiłem kominy na podwójnego Arrowa, wgrali w serwisie mapę i jazda. No i...kicha moto stacił jakby z mocy, dzwięk fajny. Trochę mnie to wku..i nie było tego wow.. więc zmieniłem paliwo na Shela V Power Racing, pojechałem jeszcze raz na wgrywkę mapy. W serwisie przy okazji poprawki mapy sugerowali wyjęcie db kilerów, to zrobiłem i wyjechałem na miasto....No i Panowie powiem że bajka, moto tak zapier..że jestem w szoku i ten dzwięk, zaj. Przy okazji obejrzałem dokładnie te db kilery no i winowajca jest, jeden db killer ma 3 małe dziurki przez które te spaliny mają wypływać,więc wiadomo że przepływ gazów jest maxymalnie wyhamowany i motor nie idzie jak się planowało :)

 

Z kanapa to myśłem żeby kupić żelową, ale 800 PLN nie dam. Moja najdłuższa traska na Streecie to 1200 km w 3 dni. Z Wawy do Lwowa i okolic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...