Skocz do zawartości

KTM SMT 990, ewentualnie FZ1. Może macie jakieś inne propozycje do rozważenia?


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko teraz pozostaje pytanie, jaka alternatywa dla SMT?

Teoretycznie wszystko to, co już wspomniano. Z1000SX, Tiger 1050, Multistrada, FZ1S, może nawet Tracer 900. W praktyce - SMT jest tak wyjątkowe, że ciężko o konkurencję ;) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie. Miał co prawda akcesoriów za 7 tyś. ale i tak drogo.

 

Zadzwoniłem przed chwilą do niego. Jeszcze go ma, odda za 43 brutto. Ma ktoś dzisiaj podjechać i go oglądać, ale myślę, że to ściema żeby mnie tym zachęcić do kupna :)

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Dla mnie Multistrada to tak samo motocykl do niczego, prawie jak Varadero. Którym nie wjedziesz w teren bo ciężki, wolny bo 100KM, spalanie kosmiczne przed liftem..."

 

Yuby nie jeździłeś Multinką 1200 ??

Nie wiem ile dokładnie owa 1200 ma koników, ale Rysiek z Jedwabnego dostał mandat 500 zł i 10 pkt. jak z córką jechał z Białego na Augustów 24,8 km/h ( ;-) )

 

 

Dodam, że ja Multinką jeździłem z tydzień czasu do roboty i gdzieś w trasę, nie dałem szans w terenie GS 1150 , a do roboty: jadę sobie coś wyprzedziłem tak na szybkiego 2 blaszanki, potem patrzę kątem oka pod lasem zajączek, z drugiej strony sarenki, zerkam na licznik 2.00 :icon_mrgreen: ... nic nie wiało, nic nie gwizdało...a dodam, że w mieście też daje radę patrząc pod kątem laików nigdy nie jeżdżących Ducatami, zmieniona bardzo charakterystyka silnika oraz wtrysku...jedynie na co można narzekać w porównaniu z poprzednim "brzydalem" Multi 1000/1100 ( chłodzoną powietrzem 86-92 KM), to spalanie mi nigdy nie wychodziło poniżej 7-8 litrów, a na starej średnia 4,8-5,5... ale coś za coś...

 

... ale Ducati Multi 1200 odradzam, mi się osobiście nie podoba... dla mnie bardziej charakterna byłaby stara, tylko musiałbym ją przerobić pod siebie...

 

 

np tak...

 

https://www.google.pl/search?q=ducati+multistrada+1000+dirt+tracker&biw=1024&bih=615&tbm=isch&imgil=5BrA7Q7C0lb5YM%253A%253Bp-7CDuOKFxqQcM%253Bhttps%25253A%25252F%25252Fwww.pinterest.com%25252Fpin%25252F379639443563436667%25252F&source=iu&pf=m&fir=5BrA7Q7C0lb5YM%253A%252Cp-7CDuOKFxqQcM%252C_&usg=__JBQ8T_-w4x1LacHR77K9EjFvi1Y%3D&ved=0ahUKEwjH_MzBjbjRAhWMEywKHfm6BzwQyjcIMQ&ei=Rhp1WMfBMoynsAH59Z7gAw#imgrc=lyJHBvo8pZGOiM%3A

 

 

 

Z tych 2 mmotocykli jak w temacie to tylko KTM.... Yamaha bezjajeczna...

 

 

a Aprilia Tuono... Yuby ???

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ano właśnie. Miał co prawda akcesoriów za 7 tyś. ale i tak drogo.

 

Zadzwoniłem przed chwilą do niego. Jeszcze go ma, odda za 43 brutto. Ma ktoś dzisiaj podjechać i go oglądać, ale myślę, że to ściema żeby mnie tym zachęcić do kupna :)

 

Kolega chyba już zszedł na ziemię :)

https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-ktm-990-smt-przebieg-tylko-950km-ID6yFVz7.html

 

Aaaa, sorry, dopiero zauważyłem dopisek "netto"...

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...