Skocz do zawartości

Mapa torów mx w Polsce


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja upalałem cały tydzień w Górze Kalwarii, warun bardzo fajny ale łatwo nie jest. Natomiast na weekend będzie wyrównany tor w Dębskiej Woli pod Kielcami - tam zawsze warto, nawet na kilka godzin, więc gorąco polecam. Ja chcę tam jechać na sobotę i prawdopodobnie zostanę do niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie treningów w okolicach Warszawy to działa dość prężnie grupa Facebookowa, odezwij się do mnie (znajdziesz Jacek Szadkowski) albo do Lima to Cię doda. Tam się ustawiamy na szybko na treningi w tygodniu, żeby nie latać samemu. A kalendarz zbiorczy wszystkich większych imprez wrzucam za 5 minut w oddzielnym temacie, żeby tu nie zamulać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko to w okolicach Wawy.

 

Piotr - nie ma problemu z dodaniem Cie ale pomyśl też o założeniu podobnej grupy dla Lublina i okolic. Tam ludzi do latania też nie brakuje tylko trzeba ich skupić w jednym miejscu.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za wjazd 20 zł, co do dni i godzin to najlepiej dzwonić do Bartka, tel : 502-159-304.

Miejscówka jest w Kępie Okrzewskiej, google podpowie- weź widok satelity, ok 400 metrów w linii prostej w prawo od przystanku autobusowego Kępa Okrzewska Cmentarz 01. Widać kawałek toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest to kolejna miejscówka w stylu "mazowieckim": mały wąski tor z kilkoma hopkami, na którym nauka i treningi są bardziej niebezpieczne niż na pełnowymiarowych obiektach. W dodatku miejscówka ma status "tajnej", czyli jeździć mogą znajomi właściciela działki i Ci, którzy mu nie podpadli - standard pod W-wą ;)

Natomiast kilka dni temu ruszył większy tor zbudowany przez Wizgiera w miejscowości Seroki (pod Łowiczem, tuż przy trasie A2). Nitka ma 1700 m długości, jest szeroka i hopy mają odpowiednie kąty, bo są zaprojektowane przez gościa, który ma pojęcie. Także polecam, bo tam jest możliwość bezpiecznego podnoszenia umiejętności, a motocykl odrywa się od ziemi dzięki prędkości, a nie z powodu "jebnięcia" z zawieszenia na prawie pionowym najeździe.

Lokalizacja toru: 52°02'06.9"N 19°59'16.7"E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor w płn części podkarpacia, miękkie podłoże, wstęp płatny( opłata jednorazowa lub karnet na rok), jest altana, grill, miejsce na ognisko, duży parking.

 

https://pl-pl.facebook.com/motocrossquadnowadeba/

 

www.nowadeba.com.pl

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Nie wiem gdzie pisać...

Tor w Gizycku zamknięty...mimo prawdopodobnie wygranej ankiety za pozostawieniem toru... będą tam podobno ścieżki rowerowe i dla spacerowiczów... 

Jako żem czarownik i wizjoner: widzę w przyszłości wielkie osiedle apartamentowców, miejscówka idealna bo nie jest zbyt blisko miasta, za to z górki jak wytną drzewa śliczny widok na jezioro, idealny dla artystów i malarzy ze złotymi , grrrubymi łańcuchami na szyi...

Smutne to... R.I.P. tor w Gizycku....

P.S. fajnie się tam oglądało i trochę pomagało...ehhh

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Track maps appear in a cyclical fashion, but due to the relatively large "situational dynamics" (read: emerging and disappearing tracks), I'm posting a link to the most recent database, which is updated on a regular basis. The lack of a clear division into small/large tracks makes, for example, the Masovian Voivodeship appear to be a true Eldorado (which it is not), but well - it is important that there is an up-to-date database with bearings. It is possible to train there.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...