Skocz do zawartości

300 KM+


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

" Sportowe " Auto z przednim napedem :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie zrozumieć Ernesta i jego zapatrywanie na motoryzację. Taki perfekcyjny i zimny do bólu samochód rzeczywiście szybko się może znudzić. Z drugiej strony te Włoskie zabawki są absurdalnie drogie i może poirytować sytuacja, że nie możesz wyjechać swoim nowym Lambo z garażu, bo coś się zesrało.

 

Ja bym chciał mieć samochód zaprojektowany przez Włochów, wnętrze zrobione w Audi a całość poskładana w Japonii.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem o krok od kupienia miesiąc temu mojego auta marzeń. Mitsubishi 3000gt. Piękne. ku*wa dałem zaliczkę i nie mogłem usnąć przez całą noc. Do pracy nie poszedłem bo nie mogłem się na niczym skupić. W głowie cały czas myśl żeby już stała w moim garażu. Tato przez lata był fanem Prelude. Miał 3 sztuki (jedną rozbiłem jak miałem 16 lat :) ) ale to właśnie 3000gt była jego największym marzeniem. Kazałem mu brać wolną sobotę i to miała być też niespodzianka dla niego. Rano dzwonię do gościa że wyjeżdżamy po auto a ten mi mówi że zaliczkę odeśle i jednak auto nie jest na sprzedaż :( kurde dałbym 10 koła więcej ale facet nawet nie chciał rozmawiać. Od 98r w jednych rękach. Czerwona jak Ferrari. Bez rysy. Do dzisiaj płaczę.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3000GT w jakiej wersji ?

Podwojne turbo i wszystkie kola skrecane bywalo dosc czesto w serwisie a wersje ubozsze to taki sobie samochod, ktory wyglada lepiej niz jezdzi.

 

To wyjaśnia dlaczego Ernest tak za nim płacze.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w chu*a też tam robią.

 

Emil

 

w uja to robia wszedzie, tyle, ze tam mozesz sie prawnie lepiej zabezpieczyc a nastepnie wieksza szansa odzyskania gotowki

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy caly czas nie rozumiecie jednego, ogromna moc wydobyta z silnika o niskiej pojemnosci jest kosztem jego zdrowia, mozna to zrobic ale wtedy koszt budowy jednostki bylby przerazajacy ze wzgledu na uzyte materialy i sama jego budowe, ale jest to mozliwe. Moc wydobyta w sposob naturalny ze wzgledu na pojemnosc jest zdrowa, a wy caly czas te bzykacze 2l i pincet koni no ludzie nie tedy droga.



Yuby mialem kilka silnikow Chevy 572 jeszcze bedac w Pl rzedu 800 KM ale to z poj 9,4 l wtedy to sie kiwa latami, do dzisiaj ludzie tym jezdza, ale nie 2.4 i 900 KM



sorka 2.2 to Audi



Tommo Audi TT tym nie jezdzilem ale molzna sobie wyobrazic ze to raczej skakaniec bedzie, 911 jezdzilem i mialem do handlu tutaj, wymienialem transmisje itd ale nie o to chodzi, pie**olic awaryjnosc, pojezdzij tym troche to ci przejdzie ta 911, tez tak kiedys myslalem klasyka rocka to jest to itd gowno prawda, kawalek gowna i nic wiecej. Namawiam na Msserati Quttroporte, ten samochod prowadzi sie jak jedwab, delikatny pomruk przechodzi w ryk kiedy do konca, wykonczenie wnetrza jest na poziomie Bentley Continental, porownywalem ze znajomej ktora ma jakosc wykonania jet na tym samym poziomie, 150 mph i masz zupelna cisze, ma wszystkie zalety.



To tak jak z cabrio, kupisz pobawisz sie troche i albo pojdzie w kat, albo na sprzedaz, szkoda pieniedzy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo Audi TT tym nie jezdzilem ale molzna sobie wyobrazic ze to raczej skakaniec bedzie, 911 jezdzilem i mialem do handlu tutaj, wymienialem transmisje itd ale nie o to chodzi, pie**olic awaryjnosc, pojezdzij tym troche to ci przejdzie ta 911, tez tak kiedys myslalem klasyka rocka to jest to itd gowno prawda, kawalek gowna i nic wiecej. Namawiam na Msserati Quttroporte, ten samochod prowadzi sie jak jedwab, delikatny pomruk przechodzi w ryk kiedy do konca, wykonczenie wnetrza jest na poziomie Bentley Continental, porownywalem ze znajomej ktora ma jakosc wykonania jet na tym samym poziomie, 150 mph i masz zupelna cisze, ma wszystkie zalety.

Sorry ale bajki nam tu opowiadasz i tyle.

Wystarczy spojrzeć na ceny używanych i wszystko jasne. Za 15-sto letnie 911 Turbo w manualu muszę dać 240 kawałków. Za podobne wiekiem Maserati 1/5 tej ceny. A w salonie kosztowały podobne pieniądze. Ciekawe co?

 

http://allegro.pl/porsche-996-3-6-turbo-manual-serwis-idealny-stan-i7015255204.html

https://www.otomoto.pl/oferta/maserati-quattroporte-okazja-ferrari-w-maseratigt-oszalamiajacy-dzwiek-zamiana-vat-23-ID6zaVoM.html

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo ...... ale co Ty porównujesz!??!!?

 

996 z Limuzyną Maseratti!?!?!?!?!?

 

Ja już to może z tym modelem porównaj: http://allegro.pl/maserati-gran-turismo-fak-vat-23-gwarancja-i7024134955.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...