Skocz do zawartości

300 KM+


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w Nowym Roku.

Naszło mnie na autko z mocnym silnikiem. 300KM może to nie jest wow, ale od takiego pułapu minimum zaczynam się rozglądać.

Wpadła mi w oko szkarda z potężnym silnikiem:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/chrysler-300c-chrysler-300c-srt8-polski-salon-ID6yEMUp.html

 

 

Zupełnie nie mam pojęcia o tym aucie, nigdy nie miałem styczności z tym modelem. Nadaje się to do jazdy. Rozglądam się do kwoty +/- 50.000zł. bez ciśnienia na spokojnie. Na wiosnę może bym się zaopatrzył w coś mocnego.

Znacie jakieś fajne autka z mocnym silnikiem nie przysparzające problemów przy eksploatacji?

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie mialem ale nie zmienia to postaci rzeczy, ze to najbardziej badziewiasta marka w hameryce.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w Nowym Roku.

Naszło mnie na autko z mocnym silnikiem. 300KM może to nie jest wow, ale od takiego pułapu minimum zaczynam się rozglądać.

 

A jak to w koncu z tą akcyzą u Was wyszło na duze pojemnosci i auta ?

No i jak masz tyle kuni i silnik 6 literów to ... masz własna stacje benzynową czy w układ z Kłodem wchodisz ? :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby miec zabawe z tym samochodem to trzeba go kupic nowego, a nie powypadkowe egzemplarze sprowadzane do Polski i

nieumiejetnie odbudowywane. Oprocz tego to wydaje mi sie ze na warunki polskie troche przyduzy.

Proboj znalezc cos mniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z Polską Syreną, więc proszę o rozwinięcie ;)

Chrysler czy inny amerykaniec nawet gdy stoi nowy w salonie to jego jakosc do piet nie dorasta Subaru czy innym markom Japonskim. Amerykanskie auta sa ladne, duze, maja potezne i niezle silniki (z dobrym glosem) robia wrazenie ale niestety nie dorownuja jakoscia autom japonskim. To nie lata 60 70 wtedy faktycznie japonczycy byli w tyle z motoryzacja na tle US

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial kupic ca. 300 KM to patrzylbym na jak najmniejsza wage, Nowy Civic w 310 KM w RType R bylby idealny, no moze poza przednim napedem.

 

Harpagan, chcesz miec cos fajnego, to moze jakas E-Klasse z V8, tez fajnie chodzi.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto ma skręcać, czy tylko szybko spod świateł ruszać?

dobre pytanie :D

 

Robert J. w 3 zdaniach wyczerpal temat.

Edytowane przez Natalia Cattiva

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to są takie auta co mają RWD i pond 300KM i nie skręcają :D ? niemożliwe :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w Nowym Roku.

Naszło mnie na autko z mocnym silnikiem. 300KM może to nie jest wow, ale od takiego pułapu minimum zaczynam się rozglądać.

Wpadła mi w oko szkarda z potężnym silnikiem:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/chrysler-300c-chrysler-300c-srt8-polski-salon-ID6yEMUp.html

 

 

Zupełnie nie mam pojęcia o tym aucie, nigdy nie miałem styczności z tym modelem. Nadaje się to do jazdy. Rozglądam się do kwoty +/- 50.000zł. bez ciśnienia na spokojnie. Na wiosnę może bym się zaopatrzył w coś mocnego.

Znacie jakieś fajne autka z mocnym silnikiem nie przysparzające problemów przy eksploatacji?

 

Dużo gorzej wykonany mercedes w210.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...