Skocz do zawartości

silnik ogar 205 nie odpala


adrian12214
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem nie dawno silnik, wymieniłem w nim kilka części tzn. tłok, pierścienie, łożyska, kondensator, platynki, nowa świeca, simeringi i uszczelki i silnik nie odpala a zapłon na 99% jest dobrze ustawiony mam próbowałem na dwóch gaźnikach ( przy innych motorach działaj dobrze), odpalam przez magneto na wiertarkę i nic odpali na chwile i gaśnie. Zaleje bezpośrednio na tłok czy tam przez dziurę od gaźnika odpali wejdzie na obroty i działa dopóki ma paliwo, nie wiem co jest już mi się kończą pomysły ;/ dodam ze jest lekki luz korbowodu na wale może to przez to nie wiem z góry dziękuje za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle złożyłeś ten silnik, pewnie masz przeciąg w karterach , oczywiscie jeżeli piszesz prawdę o tym że po zalaniu bezpośrednio pracuje idealnie , a tak poza tym remont w romecie to po co zostawiać stary wał z luzem, zapłon też wątpię że ustawiłeś idealnie , sprawdź jeszcze raz , luz na przerywaczu i wyprzedzenie na suwmiarke .

Edytowane przez Ancymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz wału góra dół jakikolwiek wyczuwalny sprawi że to nie będzie działać

kwestia czy to góra dół czy prawo lewo

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówimy o prawo lewo bo to chyba jest oczywista sprawa

ja w ogarku mam wyczuwalny luz góra duł i dalej jeździ, a już nie raz się przekonałem że wystarczy włosek w dyszy i nie zapali a jak zapali to nie pojedzie i gaśnie.

Nie mówię też że luz korby nie ma wpływ na pracę bo ma ale myślę że nie w tym przypadku, w tym przypadku ewidentnie nie dostaje paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...