Skocz do zawartości

Dramatyczna prośba


v.marcus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, co piszę, nie ma żadnego sensu. Ale próbuję już wszystkiego. Mam dramatyczną sytuację finansową. W Mielcu ktoś wygrał w lotto. Może to przeczyta. Nie chcę na nikim żerować. Potrzebna mi ogromna - jak dla mnie suma - ok. 20 tysięcy zł. Pożyczka - ale na dłuższy okres czasu. Walczę dosłownie o życie mojej rodziny, a zwłaszcza nieuleczalnie chorego syna. Wiem, jak to brzmi.Wiem, że to bez sensu. Proszę tylko o powstrzymanie się od niewybrednych komentarzy. Może dla kogoś będzie to temat do żartów, ale dla mnie jest to sytuacja, która mnie przeraża. W zasadzie straciłem już nadzieję, a piszę chyba tylko po to, aby oszukać samego siebie. Przepraszam za ten wpis.


Mój adres: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, ze kolega to naciągacz. Zero postów i wyskakuje tu z prośbą o kasę. Jak ktoś ma chore dziecko, to zgłasza się do stosownej fundacji która "założy mu 1%", robi stronę www i wtedy jakoś pójdzie zbiórka pieniędzy. Na @ pewnie powkręca trochę swoich dramatycznych kitów i zadowoli się każdą sumą. Gdyby to była prawda, to byłby już jakoś zorganizowany a nie próbował wyłudzić kasę na forum. Z ciekawości pogooglałem i zero wyników wyszukiwania podanego adresu email co imo potwierdza moją hipotezę. A gdyby 20 tyś miało załatwić temat to już dawno sprawa byłaby załatwiona bo to są akurat drobne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...